jaryna1011 Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 Zničeho nic mi přestaly přední stěrače fungovat na jakýkoli režim a stírají mi nepřetržitě v intervalu cca po 4 vteřinách. Nejdou zastavit, nejdou zrychlit. Přitom vše ostatní na ovladači je funkční - zadní stěrače, ostřikování, přepínání palubního počítače..... Stěrače nepřestanou hned stírat ani po vypnutí a vyjmutí klíčků ze zapalování a zastaví se až po asi desátém setření. Zkoušel jsem už vše. Vyndat pojistku cyklovače, pojistku předních stěračů i odpojení baterky. Po znovu zapojení opět stírájí a stírájí. V Peugeot servisu mi řekli, že prý to způsobují neoriginální xenony, které mám na autě mj. více než rok, které prý skrze řídící jednotku odpálily něco v motorcích stěračů, které je potřeba vyměnit a xenony vyndat. Je to možné? [upravil dne 7/11/12 17:18 od jaryna1011] Citovat
HonzaZ Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 Jj, bohužel asi to tak bude. Odpálí to ŘJ motorku stěrače. Doufej, že to bude jenom nadřízená u levého stěrače. Celý motorek s jednotkou stojí něco přes 4 tisíce a musí se to přihlásit přes diagnostiku. Citovat
pežotík Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 Ano,je to mozne. Znamemu se tahle zavada projevila az po 4-rech letech, co tam ty xenony namontoval a v servisu mu rekli to stejne,co tobe:papa. Citovat
duricek Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 Urcite to je lavy motorcek stieraca. Staci vymontovat dat novy (pouzivany) a vsetko pojde ako ma. Nic netreba riesit cez diagnostiku. Ja som pouzity zohnal tusim za 50€. Mne tento motorcek odpalili neorigo xenony 2x. Prvy krat cca po 2 tyzdnoch a druhy krat vydrzali cca rok. A xenony urcite daj von! Citovat
jaykay Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 jj kdybyste do tech aut necpali nelegalni chujoviny, nemuseli byste resit takove zavady:) Citovat
bosslibor Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 :super jj kdybyste do tech aut necpali nelegalni chujoviny, nemuseli byste resit takove zavady:) Citovat
Fredino Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 jj kdybyste do tech aut necpali nelegalni chujoviny, nemuseli byste resit takove zavady:) Citovat
Marcel00 Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 jj kdybyste do tech aut necpali nelegalni chujoviny, nemuseli byste resit takove zavady:) koblih ma pravdu a dam ti napovedu... v sekcii servis je navod s postupom ako to opravit pokial si trufas... [upravil dne 27/11/12 22:12 od Marcel00] Citovat
davidekcz Odesláno 28. listopad 2012 Odesláno 28. listopad 2012 Možná dodělat ještě denní led svícení a mohlo by to zase fungovat :myslim:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.