Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,pořídil jsem si 307čku 1,4hdi a zdá se mi že vůbec netáhne, jelikož nemám s tímto vozem vůbec žádné zkušenosti, tak nevím jak to má doopravdy jezdit. prosím o nějaké info jak by něl vůz jezdit.

Moc dík:o

Odesláno

Ahoj,vítej v klubu :papa . S tímto motorem mám zkušenosti pouze v otcově 206sw a žádnej trhač asfaltu to rozhodně není, kor ve větší 307čce (máš kombi nebo krátkou verzi?). To, že netáhne je dost subjektivní pocit, navíc jestli jsi s tím nikdy nejel... Třeba jede tak jak má, akorát 50kW je hold 50kW. Zkus to tam nad Třebenicema na rovince roztáhnout z 0 na 100km a změřit čas, zkušenější kolegové tady ti jistě poradí, zda je to OK či ne. Akorát si nejsem jist, jestli tu má někdo tenhle motor v 307čce. :myslim

Odesláno

To rozhodně nebude úžasně rychlá jízda. Já jsem s tím bohužel nejel, ale výkon je podobný jako u staré atmosféry 1,9D, která se dávala spíše do lehčích a aut a tam je to o sešlápnutí plynu a čekat ... Zkus udělat to zrychlení 0-100 a pak se to porovná s technickými údaji o vozidle.

Co váží 307čka? 1300 kg?:myslim To už je sakra hmotnost, když stará 309ka měla 850 kg ...

Odesláno

Koukám do příručky a u HB mi leze hmotnost 1254 kg a u Breaku 1330 kg ... to někde musí být znát.

Jinak ta 206ka má: HB 1061 kg a SW 1110 kg.

PS: netáhne, jsou nové filtry? Záležitost za pár korun ale dělá divy :P, tedy pokud ty původní jsou ve stavu :blicismajlik

[upravil dne 19/10/12 09:23 od MilanF1]

Odesláno

Ahoj a díky všem co přispěli v této debatě. Je fakt že v tomto voze jsem nikdy neseděl a tudíš nemohu nic konkrétního říci. Každá rada dobrá co se tu objeví. Nečekám od toho nějaké zázraky ale sotva z toho dostanu 140ítku, coš se mi zdá divné, čekal jsem tak něco 150 - 160 po dlouhém rozjezdu. Motor má v celku dobrý zvuk, neklepe ani žádný pazvuky. Rád bych se svezl ve stejném autě, kdyby někdo bydlel poblíž a byl by ochoten to se mnou zkusit, tak bych byl rád. No uvidíme:D

Odesláno

Ja mám síce 207čku, ale je to tiež pomerne ťažké auto. Prev. hmotnosť 1253kg a celková je 1660kg, ale na 150 (tacho) sa to v pohode rozbehne a ešte pri 160 to jemne zrýchľuje. Nie je trhač asfaltu, ale pri predbiehaní kamiónov... nie je problém.

Odesláno

sestra ma 206tku s 1.4hdi, zavodak to nieje ale lenive to rozhodne tiez nieje... kazdopadne 206 a 307 je tazko porovnavat... btw nemala 308 (hadam to bude blizsie k 307 nez 206) tiez 1,4 benzin okolo 50kw? na niecom takom benzinovom v tomto aute som totiz jednu cestu absolvoval a to bolo vazne trapenie... kdezto v 206 bola 1,4 benzin celkom ciperna... viem, ze to nieje nic moc porovnanie ale snad to pri vytvarani obrazu pomoze...:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...