straki007 Odesláno 11. duben 2013 Odesláno 11. duben 2013 Kolik??? A chces lopatky nebo lopaty?? Citovat
koblih69 Odesláno 11. duben 2013 Odesláno 11. duben 2013 ja chci taky lopatky navíc co ty na to Straki? taky mi tam nějakou přidáš? Nebylo jednoduché to najít.... Citovat
JaraKara Odesláno 11. duben 2013 Odesláno 11. duben 2013 Kolik??? A chces lopatky nebo lopaty?? aby to pořádně táhlo, tak určitě pořádný lopaty ja chci taky lopatky navíc co ty na to Straki? taky mi tam nějakou přidáš? Nebylo jednoduché to najít.... já si chci ale auto nechat u těchto lopat to není jisté Citovat
Stehla1 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Jasne nekteri jedinci se umi jen vysmivat,ale ze svych hdi toho moc nedostanou:D Citovat
koblih69 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 S 9-ti příspěvky si to můžeš dovolit napsat, ale kdybys jich měl víc budeš vědět, že třeba Straki007 je v chipování poměrně uznávaná osobnost Citovat
MilanF1 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Stehla1: Pokud si koupím auto a jaksi nemá ten výkon, co bych chtěl, jsem pěknej debil ... když už, tak si koupím takový motor, který mi ten výkon dá a nemusím vymýšlet věci typu: Větší vstřiky, větší turbo, větší lopatky, větší intercooler ... pak budu vymýšlet, jak mít větší klacek v kalhotách ... Citovat
Vladores Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Sice je to TD, ten má ještě větší traktotorovej zvuk. Jen trubka + na konci rezonátor s koncovkou Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.