poldy Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 Mozte mi prosim niekto porovnat svoj motor s touto fotkou? http://img9.imageshack.us/img9/6431/h0qx.jpg kde je original napojeny ten konektor co je na fotke vlavo? Citovat
Milhaus65 Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Obnovil a poupravil jsem inzerát na prodej, viz - Auta prodej Opět jsem uzrál na prodej, doplnění info Nové letní pneu 18\", Nový Parrot i9200 zapojen do JBL ! Nový chladič klima 118 000 km Cena 215 000 kč Citovat
madrid4 Odesláno 27. červen 2013 Odesláno 27. červen 2013 :rokerahojte chcem sa spýtať či sa dá nastaviť citlivosť senzora svetla na RNEG je velmi citlivý trocha sa zamračí a už reaguje dík:mrk Citovat
merlin99 Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 @madrid4: aky senzor svetla na RNEG chces nastavovat? Citovat
Marcel00 Odesláno 28. červen 2013 Autor Odesláno 28. červen 2013 merlin: svetelny senzor co je na celnom skle, ktory ti zapina svetlomety. zrejme myslel jeho citlivost Madrid, toto sa nastavit neda, to je proste dane, ale preco to chces riesit nechapem proste pocas denneho svietenia sa ti rozsvietia aj budiky na palubke a hotovka... skus objasnit co ti na to viacej vadi co som v dia videl tak citlivost dazdoveho senzora nastavit ide, ale svetelny som si tam nevsimol... Citovat
HonzaZ Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 Citlivost dešťového senzoru jde nastavit jen u novějších 407. Citovat
DERT123 Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 dnes som zaplakal co dokaze zasrata remenica fotene mobilom Citovat
janou Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 Ja som tiez menil cely kryt (aj s remenicou), mne ho remenica roztopila . Najskor to len cvrlikalo , 1km od domu zacalo vynechavat servo a ked som zastavil spod kolesa dym. Kryt bol roztopeny. (uz som bol v dedine doma tak som nechcel odstavovat). Tiez som sa potesil. Citovat
merlin99 Odesláno 29. červen 2013 Odesláno 29. červen 2013 merlin: svetelny senzor co je na celnom skle, ktory ti zapina svetlomety. zrejme myslel jeho citlivost Viem co robi svetelny senzor.. Ale som zato ze neni v RNEG, nevadi:) [upravil dne 29/6/13 07:09 od merlin99] Citovat
DERT123 Odesláno 29. červen 2013 Odesláno 29. červen 2013 Ja som tiez menil cely kryt (aj s remenicou), mne ho remenica roztopila . Najskor to len cvrlikalo , 1km od domu zacalo vynechavat servo a ked som zastavil spod kolesa dym. Kryt bol roztopeny. (uz som bol v dedine doma tak som nechcel odstavovat). Tiez som sa potesil. kde si kupoval ten kryt ? a co stal ? Citovat
janik6163 Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 Tak včera začiatok výmeny kotúčov a platničiek zadná náprava.Jedna strana včera spravená,druhá dnes kôli malej nepríjemnosti ulomeného vodítka strmeňa,zalomenie,Musel som dnes zháňať.Kamarát zo ZH mi doniesol.Brzdy boli pôvodné 5 rokov-210 000km.Prikladám foto.Druhá strana na tom bola horšie,kotúč aj platničky.Všetko nové TRW. [upravil dne 6/7/13 15:35 od janik6163] Citovat
janik6163 Odesláno 6. červenec 2013 Odesláno 6. červenec 2013 No ešte ma čaká silenblok motora vrchný a silenbloky na držiaku tehlice spodný.Takže radosti dosť. [upravil dne 6/7/13 15:38 od janik6163] Citovat
Medion Odesláno 7. červenec 2013 Odesláno 7. červenec 2013 Zdravíčko,tak sem vyměnil 306tku za 407 SW 2.0 Hdi 94 tis.najeto,tak doufám že bude dobře sloužit Citovat
Marcel00 Odesláno 7. červenec 2013 Autor Odesláno 7. červenec 2013 dobre si urobil milovy pokrok v v kategorii peugeotov Citovat
koblih69 Odesláno 8. červenec 2013 Odesláno 8. červenec 2013 Tak dneska po 3 hodinách rozborky a sborky jsem natáhnul kabel od baterie, přidal na výstup rádia Hi-LO převodníky, natáhnul kabely do kufru a už to hraje... další fáze je výroba bedny do místa kde je SW JBL, ale to mě teď moc netrápí. Budu se chvíli kochat pořádnou bednou a taky je možný, že to tak zůstane... vcelku mě překvapilo jaká to byla pohoda [upravil dne 15/7/13 20:59 od koblih69] Citovat
Marcel00 Odesláno 8. červenec 2013 Autor Odesláno 8. červenec 2013 jj pridam aj ja nieco z dnesneho poznatku... zacal mi cukat brzdovy pedal pri brzdeni, co je jasnym znakom ze kotuce a dosticky ktore mimochodom stale cakaju v krabici od dna nakupu, kedze pred dvoma mesiacmi som zistil ze platnicky maju 1-2mm a kotuce maju minimalnu hranicu... ale treba ich poctivo opotrebovat, ved nebudem menit ked su este v norme Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.