Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Môj biely šíp 307 break.


Recommended Posts

Odesláno

Ked som ho kúpil v 2010 vyzeral takto.

post-26717-14109627379279_thumb.jpg

[upravil dne 7/10/12 14:40 od Brendik]

[upravil dne 7/10/12 15:00 od Brendik]

Odesláno

Po dvoch týždňoch som dal nalepiť fólie a vymenil som puklice.

post-26717-14109627379458_thumb.jpg

Odesláno

Potom som nastriekal do farby ližiny na záhradku,bočné lišty na dverách,plasty na nárazníkoch ,predný spojler , kúpil som si na skúšku krídlo ktoré som neskôr odmontoval a nahodil 15 alu disky.

post-26717-14109627379844_thumb.jpg

[upravil dne 7/10/12 15:11 od Brendik]

Odesláno

Na rad išiel aj predný nárazník na ktorý som namontoval veľký spojler .

post-26717-14109627380258_thumb.jpg

Odesláno

A takto vyzerá teraz kúpil som zadný šilt origo na 307 break.

post-26717-14109627380785_thumb.jpg

Odesláno

Takýto je pohľad zo zadu chcel som ho dnes umyť ale akosi mi nepraje počasie.

post-26717-14109627381163_thumb.jpg

Odesláno

Ta bílá vypadá moc pěkně, ten zadek se mi fakt líbí, jak je v barvě, jen ty zadní světla se mi toliko nepáčí, ale to je na každym... ten přední lízák se mi líbí, můžu ho mít za pěkný peníz, tak taky přemýšlím...ale celkově moc pěkný auto

Odesláno

Ked som sriekal hagusy tak som dával aj naleptávač .Je tam model 307 ale trojdverák zháňal som 307 combi ale akosi som nezohnal tak keď som bol pred rokom v chorvátsku tak som našiel takýto model . Na kufrové dvere sa chystám.

Odesláno

Pěkné, moc pěkné. Bílé hagusy, nárazníky atd. tomu sluší. I ty zadní světla se mě na bílé líbí více, než kdyby jsi tam měl originál červené. :super

[upravil dne 9/10/12 06:21 od Roman Bazi]

Odesláno
tie kufrove dvere to je choroba hadam kazdeho 307sw

Emm, nějak jsem si nevšimla, co má být na kufrových dveřích?:myslim

Jinak opravdu pěkný kousek...:super Kdybych neměla stříbrnou, tak jdu do bílý...moc se mi na 307 líbí.:mad:

Odesláno

Chcem tak mimo temy trosku, no ma tu niekto skusenosti s CCFL kruzkami ??? chcel by som si ich dat do klasickych seriovych svetiel do 307 sw... Robil to uz niekto ??? Dakujem

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Autíčko pripravené na zimu prehodené kolesá,navoskované doplnené zimnné zmesi.

post-26717-14109627614404_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...