Guest Brendik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 Ked som ho kúpil v 2010 vyzeral takto. [upravil dne 7/10/12 14:40 od Brendik] [upravil dne 7/10/12 15:00 od Brendik] Citovat
Guest Brendik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 Po dvoch týždňoch som dal nalepiť fólie a vymenil som puklice. Citovat
Guest Brendik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 Potom som nastriekal do farby ližiny na záhradku,bočné lišty na dverách,plasty na nárazníkoch ,predný spojler , kúpil som si na skúšku krídlo ktoré som neskôr odmontoval a nahodil 15 alu disky. [upravil dne 7/10/12 15:11 od Brendik] Citovat
Guest Brendik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 Na rad išiel aj predný nárazník na ktorý som namontoval veľký spojler . Citovat
Guest Brendik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 A takto vyzerá teraz kúpil som zadný šilt origo na 307 break. Citovat
Guest Brendik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 Takýto je pohľad zo zadu chcel som ho dnes umyť ale akosi mi nepraje počasie. Citovat
Moral3z Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 Ta bílá vypadá moc pěkně, ten zadek se mi fakt líbí, jak je v barvě, jen ty zadní světla se mi toliko nepáčí, ale to je na každym... ten přední lízák se mi líbí, můžu ho mít za pěkný peníz, tak taky přemýšlím...ale celkově moc pěkný auto Citovat
Gabriel 307 Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 hezký autíčko ty hagusy v barvě jsou Citovat
robozv Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 este by sa zislo spravit nieco s kufrovymi dverami inak pekne si to spravil. Ked si striekal hagusy daval si pod farbu aj naleptavac? na palubnej doske to mas co za model? Citovat
Guest Brendik Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 Ked som sriekal hagusy tak som dával aj naleptávač .Je tam model 307 ale trojdverák zháňal som 307 combi ale akosi som nezohnal tak keď som bol pred rokom v chorvátsku tak som našiel takýto model . Na kufrové dvere sa chystám. Citovat
robozv Odesláno 8. říjen 2012 Odesláno 8. říjen 2012 tie kufrove dvere to je choroba hadam kazdeho 307sw Citovat
Roman Bazi Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 Pěkné, moc pěkné. Bílé hagusy, nárazníky atd. tomu sluší. I ty zadní světla se mě na bílé líbí více, než kdyby jsi tam měl originál červené. [upravil dne 9/10/12 06:21 od Roman Bazi] Citovat
Luciferka Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 tie kufrove dvere to je choroba hadam kazdeho 307sw Emm, nějak jsem si nevšimla, co má být na kufrových dveřích? Jinak opravdu pěkný kousek... Kdybych neměla stříbrnou, tak jdu do bílý...moc se mi na 307 líbí. Citovat
milhaus Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 to Luciferka: odrbaná spodní hrana 5tých dveří Citovat
jelen4567 Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 Chcem tak mimo temy trosku, no ma tu niekto skusenosti s CCFL kruzkami ??? chcel by som si ich dat do klasickych seriovych svetiel do 307 sw... Robil to uz niekto ??? Dakujem Citovat
Guest Brendik Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 Autíčko pripravené na zimu prehodené kolesá,navoskované doplnené zimnné zmesi. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 taky už mám připravené,ale zatím nepřezuto ale už se na to chystám Citovat
vendelinek Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 ta bílá mo fakt sluší :potlesk taky budu přehazovat příští tejden o víkendu na zimní Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.