Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má tu někdo stejnou nemoc? Pochlubte se. :P (Muj mazel vyčištěn už jen smontovat)


Feelly

Recommended Posts

tak koblih ty zbieraš hodinky ? :super

pre feely ale keď odpichávaš tak naštartuj a daj voľnobeh sa ti zapne servo budeš to mať jednoduchšie :D

[upravil dne 4/10/12 19:34 od JakubkoSK]

No tak bych to nenazval ... sbírka je něco jiného, já mám jen pár kousků, které mě něčím zaujaly...

A s těmi opravami... no minimálně 1/2 roku jsem se k tomu nedostal, mám na 1/2 cestě 3 pěkné kousky a ne a ne najít čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toje fakt ale ty kousky jsou to pěkné :D

A sbírkou bys to nenazval? :o Tím padem teda moje auta taky nejsou sbírka :D

Né, ty hodinky jsou fakt ojedinělé a fakt pěkné takže..

Jinak čas se k něčemu dokopat je hroznej jsem celej den na počitači a ne a ne uklidit převodovku s auta ktera mi tu leží na zemi :D

Zkusím ten odpich :D I když jsem tě asi nepochápal když nastartuješ auto tak je jasné že se ti zapne servo vždit tak jsem zkoušel jezdit to auto nebylo chciple :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to som ťa ja nepochopil som myslel pod pojmom čo si napísal (odpíchaval som to) že to tlačíš a točíš volantom keď je chcípnuté auto že si nekúšal presunúť auto normálne takže som ťa najprv nepochopil ja tak som napísal že to máš tlačiť na volľnobehu keď to jenaštartované lebo som myslel že si ešte nejazdil takže to nerieš :D sice jazdim len cca rok ale predtym než som to prvý krát skúsil som to odpíchaval nohou z garáže aby som ho povisaval :aut je deväť tak mi to nemysli :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ešte sa vrátim k tej 1:8čke RC ktorú vlastníš ak to rozoberáš často nepostrehol si vplyvom rozoberania a skladania optrebenie dielov napr plastové a pod. lebo keď som to svoje čistil tak väčšina plastových dielov sa \"vyťahala\" napr tie pohyblivé spoje keď som nasadzoval a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakubko- Hele ja si tam teď dal akorát nějakou zamrdanoou převodovku a ta se mi jedina posrala uvařil jsem na ní kolečka.. ale to se opraví, jinak skladaním a davaním dohromady nic.. čas od času se to musí všechno dotahnout a prostříkat olejem jinak je to skoro všechno z oceli a tak.. takže dobré.. :)

Jinak tomu nevadí nic v 60 jsem to napral přes kaluž a auto jede furt.. :)

Tomajda- Pěkné modely ten první je taky spalovák?

Jinak ten druhej je Truggyna od Reellyho? Jestli je v měřitku 1:8 máš tam asi motor 5.22ccm žejo?

Jinak moc hezké modely! Podej info o obouch.. :) Jo vodou chlazenej takže to je ten 5.22ccm Jak jezdí? Je to hodně rychlé a co akcelerace?

a teplota má nějakej ten vodní okruh na to lepší vliv? :)

[upravil dne 4/10/12 22:06 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feely : ten první je na elektromotor je tam motor saturn 20T jezdí kolem 50 km/h a mám na něj 3300mA takže jezdí kolem půl hodky :)

spalovák je od reelyho je v měřítku 1:8 motor tam mám myslím 4,6ccm ale prodávaj se i 5,22ccm s vodou chlazený :) jinak jak je ten motor to vodou chlazenej tak je to lepší,že není tak rozpálenej ale jinak se ten motor chová asi stejně.. Ale jede to fakt pěkně do ty 100 km/h..Nitrometan tam liju 25 % a na to vyblbnutí to není špatný :D pak to má ještě nastavitelný olejový tlumiče podle tuhosti..mám na něm vyježděný asi 3l paliva a zatím jsem s ním nadmíru spokojenej :)

[upravil dne 4/10/12 22:26 od Tomajda_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomajda-

Elektru teda moc nehovím, ale 50km/h je na elektro slušné ;) ..

Jo tak to tam motor máš o stejným objemu jako Já, to kilo to zvládne fakt krásně a rychle jen s tim nemam kde jezdit, kde jezdíš Ty? Koukam, že si taky s Prahy.. Jinak ja mam vyježděno teda víc asi 5L na tom mém a leju tam taky jen vyhradně 25% protože auto jde líp štelovat a ten výkon se přece jen líp využije :D

Jinak koukám máš tam rotostarter nebo tahovej?

Já jen že sem si koupil rotostarter pač tahovej se mi docela často trhal a tim roto to nemužu vubec natočim ani vrtačkou ani elektrickou vrtačkou s přiklepem.. myslím si že by to mělo v pohodě chytnout a ono prostě ne nevíš nemáš s tim zkušenosti..?

Jinak na vyblbnutí je to fakt fajn! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jezdím spíš na chatě na moravě tam je docela dobrej teren tak to auto dostává zabrat ale zvládá to parádně..jinak ten rotostarter mám musím říct ,že je lepší krasně ten motor chytne..ale když jsem to auto koupil tak jsem to zkoušel nastartovat tím rotostartérem a vůbec mě to taky nešlo nastartovat tak jsem si řekl ,že tu zkusím ten motor rozebrat a zjistil jsem ,že jak je tam ten píst tak v něm je takovej červíček a ten byl kouslej tak proto mi to nešlo nastartovat tak jsem to reklamoval frajer mi poslal novej motor a od té doby s tím roostartérem to chytá dobře :) ale co stím můžeš mít tak to mě ted nenapadá..:myslim

[upravil dne 4/10/12 22:41 od Tomajda_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...