Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Má tu někdo stejnou nemoc? Pochlubte se. :P (Muj mazel vyčištěn už jen smontovat)


Feelly

Recommended Posts

:aut Tak jsem dám svojí sbírku aut, není to všechno, ale zatím nemám víc fotek, ale udělám a přibudou

Jinak od zhora dolu

Policie ze všech zakoutí světa

Obyč autička (A mezi nima 405 Peugeot od Norevu)

Ferrari od Shellky

Kultovní auta ČSSR

Pak mam ještě poličku se škodovkama. Fotka bude později. :)

Pokud mate stejnou uchylku pochlubte se ;)

post-36664-14109627346617_thumb.jpg

[upravil dne 27/10/12 17:15 od Feelly]

[upravil dne 27/10/12 17:16 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No měřítko je 1:43 a v téhle poličce jich je myslím že okolo 70.. Pak mam dvě menší a tam jich je asi jen 50 dohromady takže 120 :)

No Já mam s časaku a pak od Abrexu. :)

Ještě mam nějaké modely myslím že 1:24 ale jen pár fotky pak dodám.. :) Jinak nedávno jsem si koupil Felicii (Rv 1998) a dostal jsem 1203 Pohřebaky :D:)

Taky počítam stím, že jestli budu mít nějakého potomka tak, že mi něco veme, ale všechno mu nedám ani za nic :D Mu koupim jeho :aut

[upravil dne 4/10/12 13:40 od Feelly]

[upravil dne 4/10/12 13:40 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych se přiznal prach na ně utíram maximalně dvakrát do roka podle nalady jinak vždycky před vanocema protože každé auto sundat vyleštit zandat.. Ono se to nezdá. :D:) No jsem nemusel zakladat nové téma..

Ale tak tohle je pro všechny. :)

Goldinko taky hezká sbírka ! :)

[upravil dne 4/10/12 13:53 od Feelly]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feelly: díky :) ještě tam chybí vectorův žlutý model 406 coupe, a za tu dobu co jsem dělala tu fotku, tak taky něco přibylo :) Jestli budu mít jednou děti :D tak jim to všechno připadne na hraní :)) Jinak u nás mělo lego taky větší prioritu než cokoli jiného :D a kombinace Lega a Dupla! to bylo teprv něco :))) Ještě toho máme doma dva velký polštářový povlaky plný :D Autíček jinak máme u mamky jeden celej velkej kufr :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stibto- Vláčky se mi liběj taky, ale už bych to neměl kam dávat už takle mam zanešenej pokoj. :D Vlastně pak mam ještě jeden RC modýlek taky dám fotky ještě dneska..:)

Driver- Abrex mám taky tim sem začínal když jsem byl menší jen škoda že některé modely jsem trošku zdeformoval.. Ale fotky taky dodám.

Poličku mi nechal táta vyrobit v práci na zakazku je tam 66 oken pro auta a pak mam dvě menší kde jich je 25.. :) Jinak si myslím že to zvladneš doma vyrobit chce to jen trpělivost lupinkovou pilku a trochu času.

Goldinka- Není zač. :) Jo modelu není nikdy dost nějakého Peugeotka bych si taky měl do sbírky pořídit mam zatím jen 2 Coupe 406 a SRi 405

Chci sedana 406 a 405T16.. No mam tu pak ještě vlastně železné autička které mi koupil táta a řikal mi, že s tim si hrál když byl malej což je fakt taky je mam v poličce traktor a auto na páčku. :)

Jinak všem moc děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feelly: no já chci časem do sbírky tuhle 207 - http://www.photos-of-models.com/wp-content/uploads/Peugeot_207_Solido_9068_photo.jpg :)) tu žlutou jsem dostala loni, prej klíčky sou v zapalování a mám často zalejvat, aby vyrostla :D A zatim nic :(:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...