lukashumes Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 mám peugeot 106 s16 a chtěl bych jí přelakovat momentálně je černá přemýšlel jsem nad bílou perleti nebo černou perletí a do toho ještě nahodit airbreshem plameny u bílé perleti černo modré plameny a u černé perleti modro bílé plameny jak by to sedělo nejlíp?? Citovat
KingSpade Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 nejlíp? bez plamenů..plameny se hodí akorát tak na hot rody Citovat
Šalda Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Za mě bílá perleť, ale celolak s perletí bude pěkně drahej;) Citovat
lukashumes Odesláno 24. září 2012 Autor Odesláno 24. září 2012 já si to lakuji sám mám na to dílnu i cajky tak že já budu řešit jenom barvu kterou namíchám Citovat
Šalda Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Ale i tak, stříkat perleť není taková sranda jako když stříkáš třeba metlu, věř mě, vím co mluvím;) Citovat
lukashumes Odesláno 24. září 2012 Autor Odesláno 24. září 2012 v takovém dezoatu jsem to koupil za 3000kč už sem udělal čepy 2500kč,uložení zadní nápravy 3000kč,audio 2000w subwoofry 10000kč zesilovač 8500kč,elektrika,detaili interieru 800kč co mě čeká a nemine jsou komplet brzdy a brzdovou pumpu ,těsnění pod palicí +rozvody 3500kč,vyosená převodovka 7000kč,spojka 3000kč,lakování 15-20000kč a na konec obutí 205 40 R16 83W 10000kč no je toho moc foto je z doby kdy jsem to přivezl http://lukashumes.rajce.idnes.cz/nastenka/ Citovat
lukashumes Odesláno 24. září 2012 Autor Odesláno 24. září 2012 mnooo věřit budu ale zkušenosti musím přece někde nabrat Citovat
Šalda Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Holt do každýho auta se něco musí nasypat:( A přeju tedy mnoho zdaru při lakování, a doufám že se potom pochlubíš s fotečkama;) Citovat
Fuller Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Ježiš chlape, to sis s prominutím nasral do gatí. Tohle auto znám, měl ho spolužák ze základky, občas jsem ho vídal.. Co ten s tim dělal, no raději nevědět... Citovat
Andreww Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Už je pozdě Jinak jsem pro bílou perleť a samozřejmě bez plamenů Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Taky auto znam ze skoly ale ze stredni a jako takovej coud co to auto dostavalo................. Citovat
odee Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Přesně tenhle kus chtěl kámoš kupovat pár let zpátky, už to mělo tu kapotu, ale stav nic moc a jestli se nepletu, tak už tehdy mělo nalítáno 205K... Nicméně přeju hodně štěstí a pak se pochlub tou barvou! [upravil dne 25/9/12 07:41 od odee] Citovat
lukashumes Odesláno 25. září 2012 Autor Odesláno 25. září 2012 já vím co mělo zažitý potom maníkovi co ho měl tak mu dal slušnej čoud potom si koupil RS fabii tu 106 prodal za 10 000 spolužákovi který to 4-5 vyválel ve škarpě proto my jí nechal za 3000 má nalítáno 216tkm no jinak děkuji snad to dám do chodu Citovat
MilanF1 Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 Má smysl cpát prachy do takového auta? Já bych šel raději opačnou cestou, koupit slušný kus a pak je udržovat ... Citovat
lukashumes Odesláno 25. září 2012 Autor Odesláno 25. září 2012 no do dneška pořád přemýšlím jestli to mám dát na díly Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.