Návštěvník Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 zdravim vas. nedavno jsem koupil ojetinku 807 no rezervu vozim v kufru. to lanko tam vubec nemam, proste je urvane. tak jsem si pod auto lehnul a tu rezervu jsem tam s bozi pomoci narval. zdalo se mi ze neco cvaklo a proste tam jen tak visi. uplne na doraz aby se ta rezerva nehybala to tam natlacit nejde a tak kdyz na ni sahnu, tak se trosku houpe. jako to lanko je na pritazeni rezervy a kdybych uz pichnul tak auto doma zvednu a tu rezervu tam dam rucne ale jestli se tomu systemu da verit. tak se zeptam. da se tomu verit? neumim si predstavit ze by mi to ve 130km/h upadlo treba na dalnici a za mnou byla auta. nevim co by bylo se mnou a uz ta predstava co je za mnou. diky vsem Citovat
Tango C8 Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 Takhle, já rezervu, za dobu co vozidlo mám nezkoušel sundat, takže nevím jaký systém tam je, koukni do vlákna co napsal Haryk. JInáč, mně se taky drobně houpe. Ne jako na houpačce, ale pohne se tak do 1cm:myslim Citovat
Haryk Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 rezervu jsem sundal puze jednou, auto mám 3 roky Citovat
Návštěvník Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 No snad to nekde nehukne. Kdo tohle vymyslel. Citovat
Tango C8 Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 Tady kluci to nevymysleli Projdi se stím po D1 a uvidíš, když to nepadne tam, nepadne to nikde Citovat
biondi Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 Mne to drží perfektne.Podľa mňa je to dobrý systém.Schováš rezervu a ani sa nezašpiníš. Citovat
Návštěvník Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 pokud nemas utrzene to lanko jako ja Citovat
marko306 Odesláno 21. září 2012 Odesláno 21. září 2012 Ja som ju už dva krát mal dole, raz som kontroloval tlak a vyvažoval a druhý krát som ju trošku čistil. Systém je dobrý, ale niekto z 307-mičkárov písal, že ju stratil. 307 má tuším ten istý systém ako 807. Mne drží na pevno rezerva, ale viem s ňou pohnúť v rozmedzí vôle lanka. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 No to lanko se dá vyměnit, je to popsané myslím v tom vlákně o Ti posílal Haryk. Já už na tom lanku nemám originál koncovku a rezervo mi spadlo při nandávání zpátky. Píchnul jsem, rezervu jsem vyndal a když jsem tam dával to píchnuté kolo tak mi při dotažení spadlo na zem, upadla koncovka lanka, která už nebyla originál. Tak jsem tam dal novou svorku a zatím drží. Už rok se chystám, že ho tam přichytím nějak líp, ale bohužel nemám vůbec čas (stavím barák). Mám tažné a chtěl bych to nějak přidělat k němu, protože mám taky strach, že by mi to mohlo znovu někde upadnout. Někteří sice tvrdí, že pokud je dotažené až nahoru tak spadnout nemůžu ani když se přetrhne lanko, ale mně spadlo a tak tomu nevěřím. Citovat
Návštěvník Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 a o to mi jde. mam strach ze to proste nekde jebne. mam jet pres 3000km se strachem nebo nez rezervy. ted na to proste neni. nekde jsem cetl ze to stoji nove 2800kc bez prace. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 Já si ale myslím, že ani nové není 100%ní, chci pod to dát kus pásoviny a tu přichytit k tomu tažnému. Já jsem s tím zatím najel skoro 22.000 km a za jízdy jsem neměl problém a to jezdím taky po různých tankodromech. Zatím doufám, že to vydrží než se rozhoupu to pořádně zajistit. Citovat
marko306 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 Napríklad 306 má rezervu v takom koši a ten kôš drží šrób s háčikom. Citovat
ozzy56 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 já teda nechápu, jak můžete někteří jezdit s autem u kterého nemáte 100% jistotu, že rezerva za jízdy nevypadne, už u Š 120 jsem měl rezervu pojištěnou šroubem--to bylo sice z důvodu krádeže rezervy, což byl tehdá národní sport, ale i u 807 to půjde určitě vyřešit nějak podobně Citovat
P607Olda Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 Je tam ten \"panáček\", tedy tvarovaná příchytka a klika ovládá blokování tohoto \"panáčka\" proti vypadení. Takže rezerva za jízdy nevisí na lanku. Ale ten blokovací mechanismus musí fungovat!!! Takže vlézt pod auto a vyzkoušet bez rezervy. Konstruktér to tak musel udělat proto, že rezerva je hluboko pod autem a není hned u nárazníku, jako u 306, Partner atd. Ale hodně aut má tento systém, a v USA prý taky běžně. Citovat
marko306 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 Aký je to systém tej poistky, že to teda nedrží na lanku? Máte niekto nejaký obrázok ako z kindervajca? Citovat
ozzy56 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 ten obrázek je tady v některém odkazu, říkají tomu šachová figurka--je tam vidět,že rezerva nedrží na lanku, ale na zacvaknutí té figurky do dvou čelistí zámku, lanko rezervu jen zvedá a spouští... [upravil dne 23/9/12 09:36 od ozzy56] Citovat
P607Olda Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 zaslal Xavier, Zasláno 19.5.2008 v 09:53 Je to pro 307, ale myslím, že 807 i 5008 budou stejné [upravil dne 22.9.2012 21:46 od P607Olda] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.