Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač


jardacek

Recommended Posts

Guest Voloda58
Původně zaslal: Voloda58

Tak chlapci nemyslete si, že všichni kdo máte palubák, že my co ho nemáme vám dáme pokoj. Celé vlákno jsem pročítal, ale je v tom hrozný chaoz. Nemůže někdo polopatě vysvětlit stručně včetně fotodokumentace jak na to - P 406 r.v. 2000, 1.8, 16V - displej typu \"A\", funguje pouze datum a venkovní teplota.

Tak i u mě velká spokojenost. Dnes byla provedena konfigurace na BSI - B1. Zprovozněno- ale ty nervy, většina odborníků tvrdila, že u B1 bude problém. Problém byl v tom, že technikovi se to podařilo, ale údajně to nešlo do displeje. To jsem však já už věděl, že je to dobré. Jel jen po parkovišti, tedy rychlostí menší než 30 km/h. Cestou domů jsem si to užíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prčic, jenom já pořád nic, zatím jsem prohrabal na řj jednu svorkovnici a zkoušel natáhnout drát k displeji od každého volného pinu a zatím nic, ještě tam mám dvě. Není to žádná pr.el, když to dělám sám. Tak držte palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro doplneni a shrnuti info, drat pro info od ECU 1368 se naleza u techto ridicich jednotek na uvedenych pozicich :

benzinove motory

Magneti Marelli MM8P - 7

SAGEM SL 96 - 5

BOSCH MP3.2 - 32

BOSCH MP5.1, MP5.1.1 a MP5.2 - 4

BOSCH MP7 - 32

BOSCH MP7.3 - 47

diesly

BOSCH EDC15 (HDi) - 63

Diesel EPIC (2.1TD) - 23

[upravil dne 3/4/08 Ferry]

[upravil dne 3/4/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Ferry

pro doplneni a shrnuti info, drat pro info od ECU 1368 se naleza u techto ridicich jednotek na uvedenych pozicich :

benzinove motory

Magneti Marelli MM8P - 7

BOSCH MP3.2 - 32

BOSCH MP5.1, MP5.1.1 a MP5.2 - 4

BOSCH MP7 - 32

diesly

BOSCH EDC15 (HDi) - 63

Diesel EPIC (2.1TD) - 23

DOPLNUJI

SAGEM SL 96 PIN 5

BOSCH 7.3 PIN 47

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Původně zaslal: Ferry

pro doplneni a shrnuti info, drat pro info od ECU 1368 se naleza u techto ridicich jednotek na uvedenych pozicich :

benzinove motory

Magneti Marelli MM8P - 7

SAGEM SL 96 - 5

BOSCH MP3.2 - 32

BOSCH MP5.1, MP5.1.1 a MP5.2 - 4

BOSCH MP7 - 32

BOSCH MP7.3 - 47

diesly

BOSCH EDC15 (HDi) - 63

Diesel EPIC (2.1TD) - 23

DOPLNUJI

SAGEM SL 96 PIN 5

BOSCH 7.3 PIN 47

super :super ,doplnil jsem do tabulky ;)

[upravil dne 3/4/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal.B

zdarec,taky bych pp ale mam hlavní problém kde ho sehnat,nikde ho nemají a ani nevím jestli to vubec do mojeho pujde,mam ten novej model,ale s malim displejem A,a nemužu nikde sehnat tenvětší B.Nevíte kde by se dal sehnat.

obvolavat inzeraty z annonce, objet vrakoviste v okoli ;) jedina rada jak sehnat, pokud budes mit stesti jako ja, sezenes ho na tretim vrakaci aniz bys predtim nekam volal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58
Původně zaslal: Michal.B

zdarec,taky bych pp ale mam hlavní problém kde ho sehnat,nikde ho nemají a ani nevím jestli to vubec do mojeho pujde,mam ten novej model,ale s malim displejem A,a nemužu nikde sehnat tenvětší B.Nevíte kde by se dal sehnat.

Zkus poslat zprávu členovi PP205, koupil jsem ho od něj taky. Dobrá splupráce - doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se stal majitelem funkčního dodělávaného PP, čímžto děkuji Dave_K za PP, konzultaci a menší nakopnutí při zákysu. :potlesk

Holt když to člověk vidí poprvé v reálu, tak mu spousta věcí hned nedojde, protože napsané to tu vypadá dost jednoduše. :D Navíc jsem musel čelit výpadům členů rodiny, kteří mi \"dodávali elánu\" hláškami typu \"To auto už nikdy nepojede\", \"To už nikdy nedáš dohromady\" atd. Na druhou stranu se jim nelze divit - v kabině to fakt vypadalo jak po výbuchu granátu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: VIP3R

Dnes jsem se stal majitelem funkčního dodělávaného PP, čímžto děkuji Dave_K za PP, konzultaci a menší nakopnutí při zákysu. :potlesk

Holt když to člověk vidí poprvé v reálu, tak mu spousta věcí hned nedojde, protože napsané to tu vypadá dost jednoduše. :D Navíc jsem musel čelit výpadům členů rodiny, kteří mi \"dodávali elánu\" hláškami typu \"To auto už nikdy nepojede\", \"To už nikdy nedáš dohromady\" atd. Na druhou stranu se jim nelze divit - v kabině to fakt vypadalo jak po výbuchu granátu. :D

takže gratuluji k dalšímu co se bude kochat pc a sledovat spotřebu.Jen při tom nezapoměň sledovat provoz před autem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Dnes jsem se stal majitelem funkčního dodělávaného PP, čímžto děkuji Dave_K za PP, konzultaci a menší nakopnutí při zákysu. :potlesk

Holt když to člověk vidí poprvé v reálu, tak mu spousta věcí hned nedojde, protože napsané to tu vypadá dost jednoduše. :D Navíc jsem musel čelit výpadům členů rodiny, kteří mi \"dodávali elánu\" hláškami typu \"To auto už nikdy nepojede\", \"To už nikdy nedáš dohromady\" atd. Na druhou stranu se jim nelze divit - v kabině to fakt vypadalo jak po výbuchu granátu. :D

nerikali taky ze to vyhori od elektriky ? to je oblibena hlaska u nas doma :D pri tretim opakovani me vzdy dokaze totalne vytocit :D

Tak gratulace a preju co nejnizsi spotrebu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratulace a přeji brzké vystřízlivění (někdy jsem rád , že se okamžitá ustálí na 30 a dál nepokračuje :D:D:D ) , ze začátku jsem taky koukal a teď už spíš jen ten dojezd :D:D:D

Jinak PP mi v průměrce \"kecá\" a ukazuje 0,1l/km méně než můj výpočet plná/plná :roker

[upravil dne 14.4.08 Miku]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aktuální spotřeba je občas trošku šokující, ale na tu nemá cenu hledět. Potěšilo mě ale to, že se průměrem asi i dá dostat i k 7l/100 km na delších trasách, což bez PP nešlo... Vlastně to byl i hlavní důvod proč jsem si ten PP pořídil, jelikož poslední dobou mi autí baštilo větší než malé množství benzínu. :D

Ale zatím jsem toho moc nenajezdil, takže se ukáže až časem jak moc údaje z PP odpovídají realitě. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

No aktuální spotřeba je občas trošku šokující, ale na tu nemá cenu hledět. Potěšilo mě ale to, že se průměrem asi i dá dostat i k 7l/100 km na delších trasách, což bez PP nešlo... Vlastně to byl i hlavní důvod proč jsem si ten PP pořídil, jelikož poslední dobou mi autí baštilo větší než malé množství benzínu. :D

Ale zatím jsem toho moc nenajezdil, takže se ukáže až časem jak moc údaje z PP odpovídají realitě. :myslim

hele da se dostat na 6,2 ;) ale jen po klidny silnicich, kde nemusis brzdit, predjizdet a drzis stalych 70km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...