Radek Hurvajz Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Paměti jsou OK, je to tak daulchannel A deska je tato - G43T-AM3 DDR2 LGA775 http://www.findlaptopdriver.com/acer-g45t-g43t-am3-driver/ [upravil dne 21/8/12 17:14 od Radek Hurvajz] Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Takže ted ještě verzi Biosu a grafiku jo? Jinak kluci co bys te mi teda doporučily do toho za ramky nebo to až po tom co vam to řeknu? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Koukni jestli maš DDR2 nebo DDR3 paměti, tady totiž uvadějí DDR 3 a v předchozim odkaze DDR 2 - http://www.findlaptopdriver.com/v1-1-acer-g45t-g43t-am3-motherboard-specs/:myslim A ještě než začneš měnit HW nechtělo by vyřešit ten problem se zvukem|? [upravil dne 21/8/12 17:26 od Radek Hurvajz] Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Určitě to chce nejdříve vyřešit problém se zvukem jen tohle mě napadlo že jsem tam viděl volné přihradky. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Přijdu večer. Zatím se tu mějte. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Tak jsem tu počitač vyčištěn a vyluxován vypadá to, že nějak extra jsem mu asi nepomohl i když teplota pc je po zajetí cca 48stupňu.. Předtím byla 47.. Takže ovladače jsem nenašel zatím.. Vlastně ani nevím jaké bych měl přesně schánět nebo je to jedno..? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Jak nenašel, koukal jsi na ten muj odkaz??? Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Myslim ty ovladače tam měli bejt? Tam byla akorat nějaka zakladovka.. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Vše jsem stahl, ale ted koukam na to instalovaní.. Tyjo na to než přijdu to bude noc. Citovat
FrantaCV Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Poukni se sem http://quicklydownload.com/drivers/sound-card/ecs-g43t-m-v1-0-audio-driver/89485 Tyhle by měli být pro 5.1 Tvůj MB má ve výbavě 7.1 a k němu i origo ovladače. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Ten mi nejde stahnout psalo mi to nějakou vietnamštinou.. Nevím jak ostatním.. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Vim že zvuk neni vyřešenej ale mam vyhlidlou ramku.. http://www.mironet.cz/kingston-hyperx-blu-8gb-ddr3-1333mhz-2x4gb-kit-cl9-15v+dp156991/#zalozky Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 jo Hurvajz mam to ale jsou to nějaké drivery na cele předělani pc co jsem tak viděl ne? stahl jsem to http://www.findlaptopdriver.com/acer-g45t-g43t-am3-driver/ hd audio Citovat
MJSytic Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Ty woe, to je holomajzna ... Nebylo by lepší, kdybys to naložil a přivezl mi to na Žižkov do práce? Do druhýho dne to budeš mít vyřešený a ušetříš si trápení Edit1: Ještě k tý ramce - ověřil jsi, že deska umí na každým ze slotů 4GB? A ty původní tam nechceš nechat, že ne? Edit2: A ještě k těm ramkám - budeš kvůli nim přecházet na Win64??? Předpokládám, že teď jedeš na 32bit verzi, když tam máš 3GB:myslim To jenom, že 8GB na 32bit ti bude leda k *** (víš k čemu) [upravil dne 22.8.12 08:53 od MJSytic] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. srpen 2012 Odesláno 22. srpen 2012 Deska mu podporuje max 8GB, ted jde o to jestli na slot 2GB nebo nebo 4GB, jinak s těma 64Bit widlema je to jasný, bez nich tam ty ramky budou na ozdobu Memory 4 * 240-pin DDR3 DIMM slots Supports Dual Channel DDR3 1333/1066 MHz non-ECC , un-buffered memory (Max 8GB) [upravil dne 22/8/12 10:51 od Radek Hurvajz] Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 Ja už mam 64 Bitovy Windows 7 Přidám klidně i obrázek. Jinak jdu ještě zkusit ten zvuk včera se mi zdalo že to šlo normalně(?) Bylo taky pul jedny v noci tak nevim jestli jsem slyšel dobře.. Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 Přátele vítězství! Nevím zda to bylo tim že včera, když jsem počitač luxoval byly na procesoru chuchvalce prachu a že se přehříval.. Nebo tomu PC jebe, ale nerachtá to.. Tím vam chci poděkovat za všechny vaše rady ! A teď jen dořešit tu ramku jdu změnit téma. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.