Feelly Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 Hurvajz díky.. K vyluxovaní jsem se nedostal je tu snad 40stupňu takže radči naloženej ve vodě.. Zitra to ale určitě udělam. Citovat
Feelly Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 Jo ještě nechci zakladat zbytečny vlákno... Chci se jen zeptat jak sundat řadicí páku u 406 Má to zpatečku jako na 6 rychlostní stupen chci si vyměnit manžetu mam ji prošoupanou... A nevím rval jsem to silou nahoru a nic. Nechci nic zničit. A nechce se mi to tu hledat. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 No, tvuj dotaz je uplně jinam orientovanej než puvodní, tudiž sem nepatří, a zasloužil by si své vlákno kdyby jich tady ale už hafo nebylo. Takže hledat hledat. Síla, kroucení, tahání, škubání až to z toho dostaneš dolů Citovat
Feelly Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 Hurvajz Já vím... Samozřejmě se tu stále řeší původní problém.. Jen jsem to tu nechtěl špinit dalším vlaknem a navíc jsem prostě línej hledat ale díky snad ji tam pak dám nazpatek normalně../ Díky Hurvi. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 Hurvi? :grr:grr Jsem Hurvajz, Radek Hurvajz:D Citovat
Feelly Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 :DD Jsem nevěděl, že tě to tak veme myslel jsem, že bys mohl mít fajn přezdívku s přezdívky. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 Na komolení přezdivky jsem alergickej;):D Citovat
Feelly Odesláno 20. srpen 2012 Autor Odesláno 20. srpen 2012 Toje fakt mě taky nikdo neřika Fredy. Takže soráč Hurvajz [upravil dne 20/8/12 21:31 od Feelly] Citovat
MJSytic Odesláno 20. srpen 2012 Odesláno 20. srpen 2012 V klidu, já to pochopil [upravil dne 20.8.12 22:54 od MJSytic] Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Fajne Je fakt, že jsem to napsal blbě.. Tak se nedivím, že se Hurvajz ozval Citovat
FrantaCV Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Hlavice tahem nahoru - hlavně si neudělej díru do střechy nebo nezlom ruku. Drží zatraceně dobře a povolí naráz. A k původnímu problému - pomohly old drivery? Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Franta- Jo jo vyzkouším na chatě Jinak old drivery sem zatím nenašel ale dnes jsem počitač vysál a ted jsem pujdu dát pár fotek vnitřku jinak je pujdu hledat. Citovat
FrantaCV Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Předpokládám, že zvukovku máš na bordu. Pošli typ ale i s verzí a nejlépe i druh a verzi Biosu. Taky by se hodil typ a druh grafiky a její SW. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Jej a kde to všechno seženu tyhle info? Zvukovku jsem tam neviděl právě pošlu ten obrazek za moment, jdu napsat co cestovky jenom. Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Takže nejdřív jsem se chtěl zeptat jestli tohle ty dvě modré zastrčky jsou na přidavné ramky nebo bych musel vyndat stavajicí ramky a dát si tam nějaké lepší ta na levo ma 2Gb a ta v pravo ma jen 1Gb chtěl bych aspon 6Gb dohromady.. CO bys te mi doporučily? A pak další obrázek s toho coje označené je 6 jacku na kterém jsou připojené subwoofer/center, zadní a přední repraky Zvukovou kartu jsem neviděl nejspíš nebo nevím jak vypada. [upravil dne 21/8/12 16:49 od Feelly] Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Tu. Trochu mazle. [upravil dne 21/8/12 16:50 od Feelly] Citovat
FrantaCV Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 No pokud je to takto: Otevři pixlu typové označení základní desky je obvykle napsáno (natištěno) mezi sloty pro karty - takže opiš celé včetně údaje za lomítkem nebo tečkou. Obvykle začíná velkými písmeny jako GA pro Gigabajt a pod. druh a verzi BiOsu zjistíš ined po startu PC - zobrazí se v pravém horním rohu monitoru - nebo také po naběhnuti \"Widlí\" v systémových informacích. Pokud máš nainstalovaný SW TuneUp můžeš to vyčíst i tady a to včetně grafiky. Citovat
FrantaCV Odesláno 21. srpen 2012 Odesláno 21. srpen 2012 Je to tenhle - potřebuji to označení začínající písmenem \"M\" a včetně toho přívěšku tady je to \"Lga 775\" Ta druhá fotka je k ničemu - nedá s z toho nic vyčíst. Proč máš rozhozené paměti ob jednu banku? Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Sakra ja počitač mam už složenej ale jdu si stahnout ten SW TuneUP Citovat
Feelly Odesláno 21. srpen 2012 Autor Odesláno 21. srpen 2012 Hele to ja nevim proč je to tak udělané tak už jsem to koupil a nevrtal se v tom ale chtěl bych tam jinou ramku tyhle dvě jsou podle mě málo ty 3Gb ale nejdřív chci tu zvukovku udělat no jdu schanět všechno co po mě chceš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.