Stráňa Odesláno 27. srpen 2012 Autor Odesláno 27. srpen 2012 jasný přijeď, ukážeš nám velkou káru:D Citovat
Haryk Odesláno 27. srpen 2012 Odesláno 27. srpen 2012 jedete s rodinou, nebo jen s drahou polovičkou? asi blbá otázka, já když vezmu všechny tak mám plnej bus a poloviční zábavu, jo a nemusíte mne hned kamenovat a navíc mám výhodu, když dorazím tak se nemusím představovat [upravil dne 27/8/12 20:27 od Haryk] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Tak po dnešních změnách v obsazení směn to vypadá špatně, není to na 100% ale vypadá to že nebudu moct dorazit Citovat
Stráňa Odesláno 28. srpen 2012 Autor Odesláno 28. srpen 2012 ajaj škoda, snad to ještě dopadne a přijedeš Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Uvidim, zatim je to takový napul Citovat
Stráňa Odesláno 28. srpen 2012 Autor Odesláno 28. srpen 2012 řekni v práci, že jedeš na povinej sraz:D Citovat
Péťa Odesláno 28. srpen 2012 Odesláno 28. srpen 2012 Náhodou to má výhodu, když budeš v práci, můžeš jet služebním autem a ukážeš klukům pořádný italský car Citovat
zpozdilek Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 a ja byl vcera vykraden, takze nevim zda budu moct dorazit., chtaly me ukrast radio, a neslo jim vytahnout, tak ho zkurvily a vzaly me penize i s drobnyma, + doklady:( Citovat
Stráňa Odesláno 29. srpen 2012 Autor Odesláno 29. srpen 2012 tak nám to spíš ubívá...tak uvidíte a snad dorazíte:cool: Citovat
zpozdilek Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 tak dneska v plne sile a zbroji, prijedu Citovat
Stráňa Odesláno 30. srpen 2012 Autor Odesláno 30. srpen 2012 tak dneska v plne sile a zbroji, prijedu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. srpen 2012 Odesláno 30. srpen 2012 Na 90% přijedu, ale vědět na 100% to budu asi až v sobotu Citovat
Nos Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 ...vypadá to,že bychom mohly mít i pěkně... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. září 2012 Odesláno 1. září 2012 Tak bohužel nejedu, snad to vyjde někdy příště Citovat
radim.1008 Odesláno 1. září 2012 Odesláno 1. září 2012 To je Hurvajz škoda, vypadá že bude hezky. Přivezu sebou kámoše. Má doma 206ku 2.0HDi a 306ku Break ve výbavě Eden Park. Přemlouvám ho, ať to opláchne od bláta, ale asi pojede se mnou Citovat
zpozdilek Odesláno 1. září 2012 Odesláno 1. září 2012 od kolika hodin to je ? stihnu do kolina ? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. září 2012 Odesláno 1. září 2012 Zpozdilku, ty neumiš čist, že jo? Maš to v prvním přispěvku, od 16hod:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.