Roman Bazi Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Stativ bych Ti klidně půjčil, ale nemám cestu do Brna. Mám ten z Lidlu, zatím jsem ho měl jednou a nakonec nepoužil. Na vodopády a focení se stativem používám samospoušť. Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 jak je ten z lidlu velkej slozenej? Citovat
Roman Bazi Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Je to Hama Star 05. 36,5 cm - 106,5 cm. Váha 520g. Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 aha tak ten muzu klidne zitra vzit neni to moc male tech 106cm? Citovat
Roman Bazi Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Mě to stačí, větší bych nechtěl, jde mě o váhu, když jdu s velkým batohem, jde o každé kilo. Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 tak asi to prehodnotim na tento http://www.softcom.cz/produkt/stativ-106cm-nosnost-25kg/?flist=1 kdyz se prihlasim tak to ukazuje cenu 150kč Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 jak je ten z lidlu velkej slozenej?Složenej 55. 5 cm A max výška 157 cm Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 tech 55 je taky moc. Asi zkusim zitra zajit do toho softcomu a vybrat tam ze skladovek. Asi vemu ten nejlevnejsi ten ma 33 slozenej a kdyztak ho hodim do kybla nebo na aukro [upravil dne 13/8/12 21:01 od Vítek1] Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 hlavně pořádný boty a ne nějaký polotopánky Hoď sem pak nějaký fotky ze stativu. Já mám jen takový stativek (trojnožku do kapsy) a to někdy stačí, ale většinou je na houno ja jsem na vesuv vylezl v pantoflich, nahoru to slo, ale dolu to byl ocistec jinak ja mam nejakej z aukra, tusim, za 300 a ma 179 cm a vazi 750 gramu, mam zrcadlovku a ze bych poznal nejaky tres????? [upravil dne 14/8/2012 08:47 od Scratch] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 jinak ja mam nejakej z aukra, tusim, za 300 a ma 179 cm a vazi 750 gramu, mam zrcadlovku a ze bych poznal nejaky tres?? [upravil dne 14/8/2012 08:47 od Scratch] Až budeš fotit s časem 5 minut tak si piš že ho poznáš Citovat
Vítek1 Odesláno 14. srpen 2012 Autor Odesláno 14. srpen 2012 Tak jsem nakonec vzal ten smejd za 142kč ta Hama byla fakt obrovska. Je to takove DoDo ale snad s tim neco vyfotim akorat nevim proc maji tu vodovahu na naklon nahoru dolu? ja bych spis uprednostnil prava leva. I kdyz je to asi jedno kdyz to postavim nekam na sterk tak to bude cele krive. ma 450g a vleze se do batohu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 Měli by tam bý obě. pokud není tak se podle tyhle vyrovná stativ tak že ho doladíš dopředu dozadu a pak hllavu otočíš o 90°a doladíš druhý směr, je to hlavně kvuli focení např. panoramat, tamm je nutný aby byl foťák rovně a otáčel se přesně podle osy [upravil dne 14/8/12 12:56 od Radek Hurvajz] Citovat
Vítek1 Odesláno 14. srpen 2012 Autor Odesláno 14. srpen 2012 panoramata nefotim to se me nelibi a kdyz tak z ruky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.