Lihous Odesláno 1. srpen 2012 Odesláno 1. srpen 2012 Zdravim myslite ze bych mohl nekoho pozadat aby se mrknul na toto auticko.... http://auto.bazos.cz/inzerat/17006858/406-kombi-20i-16v-100kw.php Kolega shani \"neco\" do prace .... Predem dekuji Citovat
koblih69 Odesláno 1. srpen 2012 Odesláno 1. srpen 2012 V Jičíně bych měl být v pondělí, ale jak to bude časově zatím bohužel nevím. Citovat
Milan+ Odesláno 1. srpen 2012 Odesláno 1. srpen 2012 Koblih,co dělaš ,že tak cestuješ po republice? Pokud by to vyšlo časově mohl bych to možná zkouknout. Citovat
Lihous Odesláno 2. srpen 2012 Autor Odesláno 2. srpen 2012 Prosim smazat Kolega uz \"povoz\" poridil. Dekuji Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.