Goldinka Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 čert vem oblečky, sou hnusný ale co no... když se jim to líbí... Hlavně aby už vyhráli nějakou medaili. Zatim ani jedna Citovat
davidekcz Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 no zatím nic moc... Ale snad se to zlepší... Citovat
jozefsv Odesláno 30. červenec 2012 Autor Odesláno 30. červenec 2012 musim potvrdit ze tie nase klobuky ci co to akoze je, je riadna bieda a urcite sa to tam nehodi.v tom clanku je to napisane velmi dobre.alpin pro urcite nema co robit v navrharstve pre tak vyznamne podujatie.francuzi,holandania a amici vyzeraju teda fakt na urovni.tie nase veci mi pridu ako od cloveka co zobral nejaky napad zo skolky a pozrel sa este k tomu na to detskymi ockami a povedal fakt husteee. my uz medajlu mame:P Citovat
Guest Alpinka Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 No ja jsem asi trochu zaujata, ale na zimnich hrach jsme podle \"vsech\" vypadali taky jako sasci, ale celosvetove jsme vyhrali zlatou za nejlepsi outfit na OH! Citovat
koblih69 Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 No Alpinko, ale ty do tohohle vlákna vůbec nesmíš chodit :D:D Citovat
Guest Alpinka Odesláno 30. červenec 2012 Odesláno 30. červenec 2012 To je ale demokracie a zadna reklama! Zadnou znacku jsem nezminila Citovat
Zazimir Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Tak už je potvrzené, že to přehmat nebyl, ale cílený marketing korunovaný úspěchem: http://ekonomika.idnes.cz/alpine-pro-slavi-uspech-s-olympijskou-kolekci-i-s-holinkami-p4w-/ekoakcie.aspx?c=A120730_100120_ekoakcie_neh Citovat
koblih69 Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Jojo to bude vono, cílená strategie, příště budou mít po vzoru Lady Gaga tatarák na hlavě a havelok z telecího Citovat
koblih69 Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Jako kompenzaci by nám mohla Alpinka zařídit apartní gumáčky a logem P.C. to by se u nás na vsi šiklo Citovat
Nanjua Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 OT: Tyjo...Já bych brala lodičky s logem, to by bylo něco! Peťo (Pe.tr) nešlo by to nějak zařadit do eshopu? Citovat
Guest Alpinka Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Ja to jenom prodavam...nevyrabim takze nastup do obchodu, nakoupit gumacky a pak si v e-shopu objednejte nalepky s logem P-C a muzete se vyradit Citovat
koblih69 Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 A spoďáry s logem klubu by byly taky dobrý Citovat
Gabriel 307 Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 tak jsem zvědavej co se chytne Citovat
Nanjua Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Jsem pro navržení peugeot-club kolekce Citovat
jozefsv Odesláno 31. červenec 2012 Autor Odesláno 31. červenec 2012 bronz cislo 2 - mizu martikan Citovat
koblih69 Odesláno 31. červenec 2012 Odesláno 31. červenec 2012 Jsem pro navržení peugeot-club kolekce Něco takovýho? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.