jofo Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Poprve preco na kabli nebola poistka? Pravdepodobne si to prepoloval, alebo vystup zosilnovaca bol skratnuty na zem. Tento zosik by mal mat ochranu voci tomuto, ale dost casto nefungovala. Ale skor si myslim ze si sa sekol v polarite. Citovat
Vapno92 Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 No, po preskúmaní som zistil, že to bol skrat na doske ktorý sa prejavil až vtedy, keď som ju prepružil pri montáži:( Nuž čo, aj skúsenému človeku sa sem tam niečo nepríjemné stane. Problém je, že ten IO momentálne stojí celý majetok:( Citovat
koblih69 Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Co že stojí celý majetek? PS: proč že tam nebyla ta pojistka? Citovat
Vapno92 Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Poistka prdla až s prierazom IO. 15,88€ stojí u nás. Momentálne kašlem na celé TDAčko a vrátil som sa k TESLA súčiastkam. Už sa mi to rodí pod rukami:) Citovat
Edison Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Noooo... jaký ten drát měl průřez? Jaký příkon jsi uvažoval? Jaká ta pojistka byla? Citovat
punkac Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 280 Kč snad není celý majetek Pojistku bych viděl na tu hlavní, takovej ten hliníkovej plíšek našroubovanej ve futru na klobouku tlumiče před řidičem (nebo kde to 405 měla) cca na 50 Amper Citovat
Vapno92 Odesláno 18. červen 2012 Odesláno 18. červen 2012 Ono je to nejaké prekliatie:grr:grr:grr Mám LEDkové podsvietenie budíkov a kontrolky (okrem dobíjania) nech nemusím šachovať so žiarovkami. Žiadna tuzingová modrá pripomínam. No a zapnem svetlá že to ukážem kamošovi a z prístrojovky dym a budíky zhasli. Prepálilo mi cestičky na tej DPS. Tak ešte raz všetko von, nahradiť LEDky v päticiach zaletovanými LEDkami, odskúšanie, tachometer prekvapivo na prvýkrát fuknčný. Skladám to a ako som doťahoval vrchný diel, spadol mi orech až za ovládače kúrania. No nič, spravené, všetko fičí ako má. Prídem hore do izby a na kompe svieti BSOD. Proste zlý deň, čo vám poviem. Citovat
jofo Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 To ze ti zhorela pristrojovka nemusi byt ledkami. bezne mame v dielni auto s takymto problemom a vzdy je blba zem niekde a obvod sa uzatvara cez pristrojovku. Vcasinou ked zapnes svetla tak sa zacne dymit. Uzemni poriadne kostru svetiel a bude to ok. Mas ty teda den. Pocuj mas v skrinke kde mas istice prudovy chranic? V tvojom pripade by som ho tam montoval hned nech ta nevysvaca aj 230. Citovat
Vapno92 Odesláno 19. červen 2012 Odesláno 19. červen 2012 Čo sa týka prístrojovky, bol som si na vine sám. Totižto, v bývalom aute som toto robil tiež, dokonca som vybrúsil zelenú farbu z budíkov nech si môžem dať modré. Pekne som si naletoval LEDky s odpormi priamo na tie plôšky, kde je žiarovka. V Peugeote som zvolil červenú variantu, pretože v tom prípade netreba odstraňovať žltú farbu a nevyzerá to tuzingovo. No problém bol v tom, že v rámci \"nezasahovania\" do budíkov som si na narobil \"LED žiarovky\" tak, že som dal LEDky s odpormi do pätíc. Bál som sa na tej fólií spájkovať. Jedna pätica sa proste zoskratovala a už to išlo. Nuž, autobatéria nepozná brata a v tomto prípade aj poistka bola zbytočná, kvôli slabému dimenzovaniu cestičiek na tej \"DPS\". Inak som až čumel koľko neobsadených kontroliek je tam:o Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.