Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha motoru 5008 2.0 Hdi


zudenek

Recommended Posts

Tak musím konstatovat, že moje 5008 se opravdu nepovedla. Nedávno mi unikal olej z převodovky, Zjištěno při garanci, opraveno, po 10.000 únik opět zjištěn, opraveno a problémy se spojkou.

Teď mi zase při jízdě začal cukat motor, vzal jem do plna naftu u Shell protože jsem měl v nádrži asi 10l. Po chvíli to přestalo. Ujel jsem cca 200 km a v pohodě. Opět to začalo cukat a po chvíli mi dal počítač hlášku porucha motoru a klesnul výkon jako kdyby nešlo turbo. Po pár kilometrech při stání na červenou šel motor pravidelně a klidně jako dřív a když jsem přidal vše fungovalo správně. Po vypnutí motoru a jeho nastartování se opět rosvítila kontrolka poruchy motoru. Tak jsem to nechal stát v garáži a přemýšlel co to může zase být. Tankuju většinou AGIP nebo SCHELL najeto 45.000,- Nevíte někdo?????:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak Vážení byl jsem v servisu. Když jsem tam jel, jelo auto v pohodě na plný výkon, ale po startu se objevil nápis Hybaj do servisu a zmizel a zůstala svítit pouze oranžová kontrolka závady motoru. Po převzetí technikem se nic nerozsvítilo ani nenapsalo. Prostě nic. Načetli řídící jednotku nahráli jinej software a auto ujelo zatím 600 km a klid. Tyhle poruchy nemám rád....Zlatá éra jo pane praskla poloosa. Jasná závada jasná oprava, ale dnes....zlatý komu.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...