Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Popelník


Hics

Recommended Posts

tak teda kdyz uz sme u toho popelniku.... me spis tedka pujde o to, co je pod tim.... nekteri tam maj prazdnou diru (jako napr. masinka

http://www.peugeot-club.com/club/jpg/1_9.jpg ja osobne tam mam strcenej nejakej drzak na 6 audio kazet, ale chtel bych tam dat misto toho neco, jako zaslepku.... potrebuju nekam umistit malej displej a asi 6 klaves....

nemate nekdo takovou zaslepku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po taxikari to mi auto urcite nebude, protoze interier a hlavne sedadla jsou jako nova(mikroplys),po samolepkach take zadna stopa.Popelnik tam sice nemam, ale je tam kapsa,ktera je uzavrena, takza s tim nikdo nic nedelal.1 majitel byl nekurak, tak ho proste vyhodil ven.Ale clovek si nemuze byt nikdy jist, kdyz koupi auto z druhe ruky. Ale ten tachometr asi stoceny bude, takze misto 170 000km bude motor mit 270 000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ho s tim tachacem,jednou jsem si koupil motorku v nemecku byla zborena,tak kdyz sem ji nechal dat do cajku ,nastrikat plsty tak kdyz \"vypadala\"(10\\let)jako nova,tak jsem si chtel upravit i ty kilometry no typci to skousely tou vrtackou,ale to byl mrsk a jeste dost casto ten tachak odesel do vecnych lovist,no tak jsem to taky delal tema spendlikama a jde to myslim dost snadno:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu si kupovat 106tku z roku 1998 nebo 1999 a tam uz je Digitalni tachac. Da se u toho digitalu poznat ze s tim nekdo sachoval. Treba pri servisnich kontrolach, jestli se neco nezapisuje do rifici jednotky atd... nejaky zachytny bod.

Jinak my jsme na 306tce najeli za necele 3 roky 80000km. Ale pocitam ze normalni nefiremni auto muze mit ohodne min -> proto se ptam kdyz budu kupovat nejakou 106tku z nemecka (po tukanci) bude divne kdyz bude mit najeto treba 25tkm z roku 1998?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistě teoreticky lze změnit údaj i na elektronickém počítadle, ale vyžaduje to speciální vybavení a u auta z Germánie bych se toho až tak nebál. Fricové sou povětšinou pečlivý a jezděj do servisů jak maj a v servisní knížce sou razítka, tak se to dá podle toho docela srovnat. Pokud k tomu nebude serv. knížka, na počítadle bude 30 tis. a bude vyhlazenej volant, sešlapaná guma na pedálech atd. (asi víš na co se koukat), tak bych od toho utek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no videl jsem ze to jde v celku jednoduse s nejakym drahym vybavenim ... bylo to na Satelitu na DSF tusim.

No uvidim, laka me ze nemci si do tech aut nechali dat treba ABS,2xAirbag,servo,vsechno v elektrice,sibr, atd...

ceske 106tky mely max stresni okno a airbag ... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitální počítadlo jde přestavět jednoduššeji, než mechanické, akorát na to nestačí špendlík... A taky to většinou stojí víc peněz, ale dělaj to leckde, stačí se podívat do Annonce.

Jinak ohledně novějšího auta, dováženého zvenku - serviska určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...