Adlef Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 Vím. Ale manželka a její řeči o tom, že je potřeba dodělat barák a zahradu atd.... Novej prostě nechtěla a 1,6 v benzínu jsem odmítal já Mám na to ještě rok záruku tak snad, jestli tomu dával někdo na prdel, se to projeví včas. Jinak v jednom po okreskách 280 km nahoru dolů doleva doprava a průměr 64 km/h za 5,4 l/100 a to se mi nechtělo courat. Tak uvidíme... Před 4 rokama jsem risknul fabku 1,9 TDi se 136 tis. a šlape jak hodinky doteď. Tak třeba bude v poho i 5008 Co mě momentálně spíš sejří, že nějak nemůžu vygůglit víc referencí na značkové servisy na Moravě (Olomouc, Zlín, Brno, OV) [Edited on 6/6/13 17:02 by Adlef] Citovat
P607Olda Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 A pak doporučuju Zábřeh, musím ale zjistit, jak je to, když máš auto v záruce. Je to specialista, ale ne koncesionář. U ostatních měst si počkej na reference, není to tak jednoduché. [upravil dne 6.6.2013 19:47 od P607Olda] Citovat
Adlef Odesláno 6. červen 2013 Odesláno 6. červen 2013 Zábřeh jsem už volal. Záruční opravy e-e P.S. taky mi klepe volant, když brzdím z vyšší rychlosti. Tak si říkám čepy nebo silent bloky - takže na záručku. [Edited on 6/6/13 19:20 by Adlef] Citovat
OldasII Odesláno 7. červen 2013 Odesláno 7. červen 2013 Zábřeh jsem už volal. Záruční opravy e-e P.S. taky mi klepe volant, když brzdím z vyšší rychlosti. Tak si říkám čepy nebo silent bloky - takže na záručku. [Edited on 6/6/13 19:20 by Adlef] Zkus nejdriv poladit kola. Citovat
martinecondrej Odesláno 7. červen 2013 Odesláno 7. červen 2013 to by dělalo furt a ne jen při brždění Citovat
Toudy5587 Odesláno 8. červen 2013 Odesláno 8. červen 2013 Bystřice n. Pernštejnem prý dobrý Tu som kupoval svoju 508mu.Trochu problen s komunikaciou ale inak som bol spokojny.Auto zachovale a vsetko slape ako hodinky.Ked som mal otazku jednoducho som zavolal a za 15 minut volali ci sa da neda alebo ake su moznosti.Mozem odporucit Citovat
P607Olda Odesláno 8. červen 2013 Odesláno 8. červen 2013 Klepání při brždění: jinde se tady píše, že jsou to zadní silentbloky na ramenech. Prý je mění za tvrdší. Zavolej do Bystřice n.P., zda ti to potvrdí. Citovat
OldasII Odesláno 8. červen 2013 Odesláno 8. červen 2013 to by dělalo furt a ne jen při brždění Ne ne. Delalo to jen pri brzdeni. Zejmena na dalnici pri brzdeni z vyssich rychlosti. Kdyz to padlo cca na 110 km/h. Citovat
martinecondrej Odesláno 9. červen 2013 Odesláno 9. červen 2013 když jsou špatně vyvážená kola, tak to musí přece dělat neplechu pořád a ne jen při brždění. Citovat
OldasII Odesláno 9. červen 2013 Odesláno 9. červen 2013 Hm hm. Zni to logicky. Ja jen rikam vlastni zkusenost. Hazelo mi to pri brzdeni. Pak jsem zjistil ze na pravy predni mam ze strany bouli. Takze jsem tam hodil zadni a uz je to OK. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.