Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Kluci, potreboval bych poradit...Mám tohle autoradio http://autoradia.heureka.cz/pioneer-deh-2220ub/specifikace/

Jsem s nim maximalne spokojen, chybi mi ale jedna malickost a to je prime ovladani subwoferu na radiu.. Muzete mi nekdo poradit

1. jak se tato funkce nazyva?

2. nejaky osvedceny model, nejlepe Pioneer v podobné cenove kategorii s obdobnymi funkcemi jako ma me stavajici, s touto funkci?

Díky moc za pomoc a rady...

[Edited on 31/5/12 21:26 by Jindra xrdt]

Odesláno

ano, mam na mysli jen zesilovani, zeslabovani subwooferu, jen mi nevyhovuje ze intenzita basu roste pouze s hlasitosti, takze kdyz si chce clovek vychutnat basy, musi mu to hrozne rvat, nemluve o tom ze kazdy zanr chce jine nastaveni basu, a tohle by mi pripadalo nejpohodlnejsi

Vítek1: o tom ovladaci na sub jsem taky premyslel, na to se primo neco prodava? Me akorat napadlo zapojeni pre potenciometr, ale to je asi kravina, na takovou zatez se asi ani neprodava :(

Odesláno

Aj keď subwoofer nemám, ale mám rádio ktoré je schopné priamo subwoofer ovládať - konkrétne je to Pioneer DEH-4200SD. Rádio mám cca rok a nemôžem si ho vynachváliť :) Cenovo je síce o niečo vyššie ako 2200ka, ale nie oveľa (ja som moje kupoval za 120€, čo je cca 3000 CZK). :papa

http://bassland.eu/?923,pioneer-deh-4200sd

http://www.nakupka.cz/vyrobek/autoradio-pioneer-deh-4200sd-cd-mp3-sd/

..tu sú technické info

Odesláno

Asi nerozumím, jako že ten Pioneer co máš má sice výstup na SW ale ten se nedá sólo ovládat?

Co se týká toho \"děliče\" mezi rádio a SW tak jaká zátěž? To je přece o úplně jiné úrovni ;)

Odesláno

no bud existuji ovladani primo pro zesilovac k SW ale samozrejme ne ke vsem spis jen k par vyrobcu to tak ma nevim co mas za zesilovac. A nebo pak \"zeslabovac\" na linky na basaku nastavis vic a strcis na linky neco takoveho http://stualarm.cz/produkt/pc1-615-regulace-vstupni-urovne-zesilovace/ ja jsem mel tu regulaci od Vibe zkousel jsem jestli to zhorsi zvuk a na tom basaku jsem nic nepoznal tak jsem to pouzival i s radiem ktere melo prime ovladani. ale nez 4x tuknout do radia bylo lepsi otocit koleckem.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...