Jindra xrdt Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Kluci, potreboval bych poradit...Mám tohle autoradio http://autoradia.heureka.cz/pioneer-deh-2220ub/specifikace/ Jsem s nim maximalne spokojen, chybi mi ale jedna malickost a to je prime ovladani subwoferu na radiu.. Muzete mi nekdo poradit 1. jak se tato funkce nazyva? 2. nejaky osvedceny model, nejlepe Pioneer v podobné cenove kategorii s obdobnymi funkcemi jako ma me stavajici, s touto funkci? Díky moc za pomoc a rady... [Edited on 31/5/12 21:26 by Jindra xrdt] Citovat
Vítek1 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 musel by jsi do nejakyho lepsiho modelu! a nebo koupit jen ovladac pro sub Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Cože si představuješ pod \"primim ovladanim subwooferu\" ??? Citovat
Vítek1 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 no ja predpokladam ze mu bude stacit jen zeslabovani zesilovani kdyby chtel nastavovat z radia fregvence ... tak by se tady urcite neptal Citovat
Jindra xrdt Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 ano, mam na mysli jen zesilovani, zeslabovani subwooferu, jen mi nevyhovuje ze intenzita basu roste pouze s hlasitosti, takze kdyz si chce clovek vychutnat basy, musi mu to hrozne rvat, nemluve o tom ze kazdy zanr chce jine nastaveni basu, a tohle by mi pripadalo nejpohodlnejsi Vítek1: o tom ovladaci na sub jsem taky premyslel, na to se primo neco prodava? Me akorat napadlo zapojeni pre potenciometr, ale to je asi kravina, na takovou zatez se asi ani neprodava Citovat
tulox Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Aj keď subwoofer nemám, ale mám rádio ktoré je schopné priamo subwoofer ovládať - konkrétne je to Pioneer DEH-4200SD. Rádio mám cca rok a nemôžem si ho vynachváliť Cenovo je síce o niečo vyššie ako 2200ka, ale nie oveľa (ja som moje kupoval za 120€, čo je cca 3000 CZK). http://bassland.eu/?923,pioneer-deh-4200sd http://www.nakupka.cz/vyrobek/autoradio-pioneer-deh-4200sd-cd-mp3-sd/ ..tu sú technické info Citovat
koblih69 Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 Asi nerozumím, jako že ten Pioneer co máš má sice výstup na SW ale ten se nedá sólo ovládat? Co se týká toho \"děliče\" mezi rádio a SW tak jaká zátěž? To je přece o úplně jiné úrovni Citovat
Vítek1 Odesláno 1. červen 2012 Odesláno 1. červen 2012 no bud existuji ovladani primo pro zesilovac k SW ale samozrejme ne ke vsem spis jen k par vyrobcu to tak ma nevim co mas za zesilovac. A nebo pak \"zeslabovac\" na linky na basaku nastavis vic a strcis na linky neco takoveho http://stualarm.cz/produkt/pc1-615-regulace-vstupni-urovne-zesilovace/ ja jsem mel tu regulaci od Vibe zkousel jsem jestli to zhorsi zvuk a na tom basaku jsem nic nepoznal tak jsem to pouzival i s radiem ktere melo prime ovladani. ale nez 4x tuknout do radia bylo lepsi otocit koleckem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.