Jump to content

Peugeot 607 2.7 HDI - alternátor

vita31
 Share

Recommended Posts

Ahoj všichni,

dnes se mi stal nepříjemný problém s mou 607. Při jízdě mi na dálnici praskl alternátor. Vozidlo bylo odtaženo do servisu. Údajně je poškozená i nějaká kladka. Samotný alternátor prý vyjde na 32 tis. Kč.

Myslíte, že by se to dalo opravit (sehnat díl levněji) nebo mám počítat rovnou s touto cenou?

A to má vozidlo najeto jen 137000 km....

Díky za odpověď

hm hm...alternator je v podstate len par vinuti cievky, loziska a lopatka a uhliky, repasovat sa da za par korun...zalezi ako velmi sa poskodil ale urcite by som sa najskor spytal na repas

No tak novej alternátor vidím v Elitu za 16 tis. bez slevy. Nicméně při troše hledání se asi najde levnější... každopádně záleží co se stalo, většinou opravdu jde za zlomek ceny repasovat.

Dej sem VIN ať je úplně jasno.

[upravil dne 23/5/12 20:16 od koblih69]

aaaale...v tom pripade by som zohnal pouzity starsi a dal ho repasovat, sa mi zda hrozna palka za take nieco ;)

na 406 coupe 3,0 V6 mi ho zrepasovali za 50 E komplet setko, zostala povodna len ta \"kostra\" ;)

Díky moc za odpověď. Hele, ještě se tě zeptám zda by jsi nevěděl kolik by stál pojezd okna u spolujezdce? Okno nedrží, pokud by nebylo přilepený....V Peugeotu mi řekli za 7000 Kč díl...

Díky

Kdyz ti v tech dveřich nechýbi celej mechanizmus okna tak většinou odchazi jen plastovy jezdci, v kely se daj koupit novy http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoKtA107TjUVX+H+WUUdHrJbjCSH5xlF2Zb86eQ1hD5Vrwz7q7OwcaAiqjK8cTCY76AhEUI1hZYZYBazOjCIrv8IRATc/DFjujKsTr9ijQ53TTP3jGYs9ckA19XJOpQHYiVHneUqRKiy6jDKfC0r5li3FTlnKh8ztCZ2Z+9xtPxDx/KcpBz2XroC/5fis1qPMdTJLNzuZZ285K7+VM9rNCkfotDlTI24WTfyzK8o2oqC/A== , je to kovove provedení. z trochou šikovnosti si to vymenis sam, ja sem to spravoval nedavno. ;)