Durii Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 co hovorite na tuto upravu , vypada to velmi pekna cista praca .. ujo asi nieje ziadny amater to je jedina bolest 406 ze sa tam neda dat 2 din radio bez vacsich uprav cely pribeh : [Edited on 22/5/12 18:00 by Durii] Citovat
Vítek1 Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 no tak kdiz pioneer plati tak se pak dela! tyhle profi reklamni zastavby prece nesmi vypadat spatne ne? fejfarz: neni problem dones penize a udelame [upravil dne 22/5/12 17:05 od Vítek1] Citovat
Durii Odesláno 22. květen 2012 Autor Odesláno 22. květen 2012 doplnil som videa celeho pribehu tohto auta fakt parada ale muselo to stat strasne prachy Citovat
Vítek1 Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 tak ono to nevychazi zas az na nejake velke penize dela to lokalni prodejce pioneer kteremu svetovej poskytne komponenta jako promo za par korun nebo jako bonus za odbery prace dela vetsinou nejakej obchodni partner za lepsi cenu a za slevu z produktu auto taky byva jako promo od automobilek. V čr maji myslim kia ceed Citovat
John Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Už to tu jednou bylo co vím a krásný a moooc. Citovat
Durii Odesláno 22. květen 2012 Autor Odesláno 22. květen 2012 tak ono to nevychazi zas az na nejake velke penize dela to lokalni prodejce pioneer kteremu svetovej poskytne komponenta jako promo za par korun nebo jako bonus za odbery prace dela vetsinou nejakej obchodni partner za lepsi cenu a za slevu z produktu auto taky byva jako promo od automobilek. V čr maji myslim kia ceed ale ide o to ze keby to mas financovat sam .. tak to urcite prevysi nakupnu hodnotu toho auta aj 2 nasobne Citovat
matejgigi Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 A tak isto bolo fajn, ako sa na konci samo zavrelo strešné okno aj okno šoféra... To by sa mi páčilo aj na mojom aute Citovat
Dančák Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Videa sem schlídnul celý do poslední sekundy, je to moc pěkný!!!! Jinak na coupé to mám taky že když chceš auto zamknout a i zatáhnout okýnka i šíbr tak stačí dýl podržet tlačítko na zamčení a všechno se to zatáhne a zamkne;) Citovat
Ricardo9999 Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 automaticke dovieranie okien je dnes jednoduche.... staci mat alarm Magicar so startom Citovat
Ricardo9999 Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 a on to ma spolu z alarmom beeper 5901, aspom tam to tak hovory [upravil dne 22/5/12 21:47 od Ricardo9999] [upravil dne 22/5/12 21:49 od Ricardo9999] Citovat
matejgigi Odesláno 24. květen 2012 Odesláno 24. květen 2012 Tak v tom prípade by to chcelo zohnať tento modul z 406 Coupé, nie? Citovat
Krt€K Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Je to moc hezká práce, ale v horkym počasí bych ocenil spíš ty výdechy než rádio tam :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.