DomiFreeman Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 http://auto.bazos.sk/inzerat/15590226/Predam-HKS-Power-kompresor-novy.php Čo vy na to ? Nestretol som sa s tým, nikde o tom není nič popísané... Je to lepšia, alebo horšia blbosť ako HHO generátor... ? Citovat
Tom_206 Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 Nemůžu si pomoct ale nepřijde mi to jako originální výrobek od firmy HKS, která vyrábí profi performance díly na auta... Pochybuju, že by tenhle krám přidal výkon... Za mě nekupovat [upravil dne 20/5/12 20:23 od Tom_206] Citovat
Durii Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 ani ta cena k HKS moc nepasuje podla mna edit : http://www.aliexpress.com/product-fm/500749268-Secondary-Fuel-Saving-Accelerator-POWER-METER-KOMPRESSOR-red-wholesalers.html Place of Origin: Taiwan [Edited on 20/5/12 20:27 by Durii] Citovat
buboman Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 Ach jo, samozrejme, ze je to blbost. Zakon zachovani energie vam nic nerika? Citovat
Tom_206 Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 A už vůbec ne to logo, co mám na filtru v autě je úplně jiný Zkrátka je to další šmejd, co do auta nepatří Citovat
rootsky Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 To jako podrží tlak v motoru či co? Citovat
DomiFreeman Odesláno 20. květen 2012 Autor Odesláno 20. květen 2012 Ja ani neviem vyvodiť logiku z tej veci, len ma to zaujalo Citovat
Cinicman Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 \"Zvyšuje výkon motora automobilu 10% až 30%\"... Citovat
davidekcz Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 \"Zvyšuje výkon motora automobilu 10% až 30%\"... Přesně tak, na co chip když tohle mi přidá 30% :D:D Citovat
Altman Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 Nerozumím tomu ale zdá se to být lákavé. Pak jsem ale narazil na zahraničním fóru na popis. Prý se jedná o něco jako je odvzdušňovací ventil! Může to někdo vysvětlit? Originální kompresor přece musí mít i nějaké napájení z autobaterie tady ho nevidím, není tu! Citovat
Cinicman Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Nerozumím tomu ale zdá se to být lákavé... Daj si jednu... Citovat
koblih69 Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Nerozumím tomu ale zdá se to být lákavé. Pak jsem ale narazil na zahraničním fóru na popis. Prý se jedná o něco jako je odvzdušňovací ventil! Může to někdo vysvětlit? Originální kompresor přece musí mít i nějaké napájení z autobaterie tady ho nevidím, není tu! Ty si z náš děláš srandičky viď že jo? Citovat
rootsky Odesláno 22. květen 2012 Odesláno 22. květen 2012 Na zahraničních forech je napsáno, stejně jako výše, že je to superkravina, o tom nakonec nebylo od začátku pochyb. Teď je mi líto toho času co jsem tomu věnoval i přes to že jsem věděl co se dozvím (asi 30 min.). Zázrak v plné kráse: [upravil dne 22/5/12 13:38 od rootsky] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.