Opl405 Odesláno 6. květen 2012 Odesláno 6. květen 2012 Zdravím, dělají 407 kombíka bez panoramatické střechy? Rok 2008 a novější a jen 2.2Hdi. Podle SB jsou tam verze s pevnou střechou, a se sklem. Ale na netu je 99% se skleněnou střechou. Jde jen o to, že se tím sníží strop, a už tam není tolik místa na hlavu. Máte někdo tuto variantu s pevnou střechou? Díky [upravil dne 1.6.12 10:28 od Opl405] Citovat
Joozino Odesláno 6. květen 2012 Odesláno 6. květen 2012 znizi priestor ? o kolko..ale o 2 cm max. Citovat
Martinsk Odesláno 6. květen 2012 Odesláno 6. květen 2012 U novších modeloch niektoré verzie SW nemali sklenenú strechu. Boli to hlavne 1,8 benzín. Citovat
HP_HASIC Odesláno 6. květen 2012 Odesláno 6. květen 2012 Měřím 183cm a nemám nejmenší problém. Jsou tam totiž výškově nastavitelná sedadla. Citovat
dodo407sw Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 mam 188cm a ked sedadla mam dole tak mam nad hlavou mozno aj 10cm... (som nemeral ) Citovat
Juve Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 To je pravda,aj pri panor.streche je miesta na hlavu dosť aj pre mňa pri výške 193cm. Na druhej strane ju ani moc nevyužívam,lebo jazdím vačšinou sám do práce a keď je otvorená a svieti slnko je to dosť nepríjemne keď ti praží na hlavu zhora... Citovat
Opl405 Odesláno 7. květen 2012 Autor Odesláno 7. květen 2012 Teď jsme doma měli na nějaký servis SW s pan.střechou, a já mám 195cm a vzadu si člověk nesedne normálně, člověk je opřenej o střechu. A můj otec je také trochu větší a vybírá auto ať se mu tam pohodlně sedí. Sedadlo úplně dole, ale člověk se dotýká o strop. Chceme jen 2.2 HDi. Jenže tím se výběr aut o hodně sníží. A jak je to s místem u sedanu vzadu? Tam jsme našli vyhovující vůz, ale je to sedan. Citovat
Speedy306 Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 My máme sedan i prosklené SW obě 407 2.0HDI Já mám 2m brácha má 2m otec má skoro 2m a rozdíl mezi sedanem a kombíkem je pro nás velkej, sedan je celkově pro nás pohodlnější než SW, jak ve předu, tak i vzadu. Citovat
Speedy306 Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Teď koukám, že jsi taky z Olomouce, tak to mě pak svezeš tou 2.2HDI O:-) Citovat
Mike407 Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Já měřím 190cm a vpředu je nad hlavou rozhodně místa dost. Vzadu nejezdím, ale co jsem si tam zkoušel sednout, tak s výškou jsem žádný problém neměl. Citovat
Opl405 Odesláno 7. květen 2012 Autor Odesláno 7. květen 2012 Speedy306: My jsme chtěli SW s praktického hlediska, že je do kufru lepší přístup (Doteď to byla 405,406 sedan) Jenže výbavu jakou hledáme, tak to lépe vychází na sedan. Ale i tak je 2.2HDi žalostně málo no uvidíme. Citovat
lacodlouhan Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 pánové .... mám tady z Vás, kdo napsal rozhodně nejvíc ..... měřím 205, mám SW, když řídím, sedím celkem pohodlně a rozhodně do stropu nenarážím a ani nemusím mít sedačku úplně v zadu, pouze úplně dole .... když se náhodou vezu a řídí přítelkyně a sedím v zadu (pravda, přítelkyně je menšího vzrůstu) tak si připadám jako v nějaký limuzíně co je tam místa a ještě jsem si nevšiml, že by mě vadila střecha .... takže nechápu ty, kteří řeší jestli SW s panoramatickou střechou, respektive bez ní a jsou normálního vzrůstu ..... Citovat
MatrixChose Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 A sám za sebe si sedneš? O tom docela pochybuju. Já měřím 192cm, jako řidič dobrý, ale jak si má za mě někdo sednout, tak se zas musím přisunovat a to není dobrý. A když bych měl za někým takovým sedět tak ty rolety tam překážej. Citovat
Opl405 Odesláno 7. květen 2012 Autor Odesláno 7. květen 2012 Tak jak píše MatrixChose. Když si sednu za šoféra, tak je vzadu strop malej. A když pak má tak člověk sedět 350km v 5ti lidech, není to zrovna pohodlné. Proto řeším pan.střechu. Stejně v tom nevidím výhodu, akorát do auta pere více slunce, je tam tepleji. Citovat
MatrixChose Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 To jsem psal i jinde, je to nejzbytečnější věc jaká na tom autě je. Jediný, že si tam pokládám věci a nepoškrábu lak Citovat
Joozino Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 najhorsie je, ked je spinave jak hovado Citovat
koblih69 Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Používej anti rain a je to v pohodě. Citovat
Speedy306 Odesláno 7. květen 2012 Odesláno 7. květen 2012 Opl405: Aby toho nebylo málo, tak máme ještě 306 SW a podle mě je kufr v 306 větší jak v 407, 407 má oproti 306 horší otvor, krabice co do 306 dám do 407 díky tvaru nenaložím. A v sedanu zase už jsem taky vezl desky přes 2m a podobně. Mě osobně v 407 víc sedí sedan, když jezdíme dál a výlet a pod. tak jezdíme sedanem a ve 4 lidech z toho nejmenší má 180cm, plnej kufr serepetiček a paráda. Jinak držím palce 2.2HDI jsem taky hledal, ale těch je opravdu málo. Citovat
lacodlouhan Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 A sám za sebe si sedneš? O tom docela pochybuju. Já měřím 192cm, jako řidič dobrý, ale jak si má za mě někdo sednout, tak se zas musím přisunovat a to není dobrý. A když bych měl za někým takovým sedět tak ty rolety tam překážej. No ještě jsem neviděl více méně žádné auto, v kterém bych si sedl sám za sebe ..... to je můj osud ..... ale hraju basket a jezdíme v 5 na zápasy, kluci se tam v pohodě vejdou ...... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.