koblih69 Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 Predem se omlouvam, ale pres mibil jsem nic nenasel, takze pokud to tu je tak me prosim nasmerujte. Auto ma na teplote vody pres 90 a sahara nespina, resp. Spina pokud zapnu klimu a jen na malou rychlost, jakmile ji vypnu ani se nehne. Jak je to resene u RHR? Spinac tam asi nebude, nebo ano? Ja jsem bohuzel mimo, takze nemam ani servicebox.... Diky moc. Citovat
ozzy56 Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 není těch 90 málo?, nechal bych do max. 100 a pak už musí sahara jít... Citovat
adam.bogocz Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 tak jsem se ptal bráchy a prý to má 2 čidla.. a to čidlo co ti ukazuje 90° není to co pak spíná saharu, takže to druhé by mělo být vadné.. Citovat
koblih69 Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 Pri 100??? No tak to sem teda nezkusil . Teda neco pres 90 jo ale vic ne, no muzu to zkusit prohnat... Mel jsem za to, ze by mela spinat kolem 80, takze je to mozna OK, ale nevim.... Srovnavam to s 406, ale tam byl zlast spinac a tady to asi spina RJ sahary, tak nevim... Citovat
koblih69 Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 tak jsem se ptal bráchy a prý to má 2 čidla.. a to čidlo co ti ukazuje 90° není to co pak spíná saharu, takže to druhé by mělo být vadné.. No tak to bylo u 406, ale tady netusim a nemam S.B. Citovat
ozzy56 Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 těch 100 na teploměru není vlastně 100 stupňů Celsia, tím přetlakovým systémem je to méně, krátkodobě 100 na teploměru nemůže motoru uškodit Citovat
HonzaZ Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 Dle SB to má dva stupně regulace. 1. je 98 st. C a 2. 105 st. C. Jinak, koblížku, máš něco v mailu. Citovat
koblih69 Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 Díky moc, už jsem ti odepisoval. Můj problém bude asi někde jinde než jsem myslel... Citovat
el nino Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Díky moc, už jsem ti odepisoval. Můj problém bude asi někde jinde než jsem myslel...Ahoj,prosim te,tak co jsi s tim mel?Uz ti to spina? Citovat
koblih69 Odesláno 2. květen 2012 Autor Odesláno 2. květen 2012 Nic, je to v pořádku, jen jsem byl zvyklý z 406, že spínala dřív, takže není důvod se znepokojovat. Citovat
MatrixChose Odesláno 2. květen 2012 Odesláno 2. květen 2012 Jo, taky jsem se divil, že i když to nijak neženu ale mám puštěnou klimu má to cca 93 - 95 *C a nic se přitom neděje. Tohle auto prostě \"ku***sky\" topí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.