Mikulas Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Co poviete ako by to vizeralo podla vas? [upravil dne 28/4/12 14:58 od Mikulas] Citovat
Jimmy106 Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 jak by to vypadalo? dost lacine a jako kdybys to koupil na pouti... Citovat
Mikulas Odesláno 28. duben 2012 Autor Odesláno 28. duben 2012 hej hej, tiez si myslim. bral som to ako zart, ani som neveril, ze nieco take predavaju Citovat
Šalda Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Taky jsem to ještě nikde neviděl, ale stejně by Ti to z kapoty brzo někdo urval:D Citovat
Agrafik Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Aprila už bylo, ne? Nejhezčí je nechat vše tak jak je. A to už jsem viděl na 607 i křídlo. Citovat
rckain Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 Je kdes to videl? Fotr je na dovoleny a mam na zahrade jeho octavku... trosku bych mu ji zuslechtil Citovat
Mikulas Odesláno 29. duben 2012 Autor Odesláno 29. duben 2012 http://www.ebay.com/itm/Peugeot-CHROME-Car-Motor-Auto-3D-LOGO-HOOD-ORNAMENTS-BADGE-EMBLEM-SUV-CUV-/190665387236?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2c648aece4&vxp=mtr Citovat
Wachy430 Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 Aprila už bylo, ne? Nejhezčí je nechat vše tak jak je. A to už jsem viděl na 607 i křídlo. Tak hrozne to zas není Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.