Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED pro osvetleni interieru


zedik

Recommended Posts

To ja som pridal ten odkaz na smerovkove ziarovky...

co sa tyka LED hmloviek...neviem ci je to dobra cesta..preco? Velmi malo je LED svetiel (ziaroviek) (ak nie su origo na to urcene) ktore by sa priblizovali svietivostou (Lm) uhlom osvetlenia.a dalsimi parametrami tej H8ky 35W.. a to cele v rozumnej cene... Ale ak mas takeho favorita hod sem prosim linku...vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Tak toto je fasa musim tiez povimienat tie hnusne zlte 1000 rocne ziarovky :D pekna robota.Predpokladam navod na vyhodenie skliciek asi bude v knizke.Ci?

V knížce nic nenajdeš.:bojim

Přední sundáš celý, včetně chrom rámečku. Vzadu jsem nejdřív sundal tu černou část světla, potom je lepší přístup k planžetě z boku světla, směrem dopředu. To uvidíš. Ta černá část má na delších stranách ( nahoře i dole ) dva výstupky na krajích. Pozor na chrom.

A nic jsem neulomil.:mrk

[upravil dne 27/4/12 17:32 od pkr]

pkr: dakujem velice pekne za navod ako dat dole krytky pri vymenie ziaroviek :super Velmi ma to povzbudilo, osmelil som sa, objednal co najsilnejsie ziarovky a povymienal som to vpredu aj vzadu. To svetlo je uzasne :D Vpredu to svieti podstatne silnejsie, povedal by som ze ked zasvietim vsetky tri svetielka tak je to az moc a vzadu sa mi rozsiril svetelny kuzel a trosku narastla intenzita.

P.S. A nic som nezlomil :roker.

[Edited on 11/4/13 19:51 by peterslang]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pkr: dakujem velice pekne za navod ako dat dole krytky pri vymenie ziaroviek :super Velmi ma to povzbudilo, osmelil som sa, objednal co najsilnejsie ziarovky a povymienal som to vpredu aj vzadu. To svetlo je uzasne :D Vpredu to svieti podstatne silnejsie, povedal by som ze ked zasvietim vsetky tri svetielka tak je to az moc a vzadu sa mi rozsiril svetelny kuzel a trosku narastla intenzita.

P.S. A nic som nezlomil :roker.

Není za co. Hlavní je, že se to povedlo a že seš spokojenej.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravim,tak sem v mé 407 SW vyměnil interiérové žárovky za LEDky a mám problém,že pořád za jízdy nepatrně svítí.při otevření dveří se světla normálně rozsvítí a když zhasnou,tak opět nepatrně svítí a po cca 4 min zhasnou uplně.nevíte někdo čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,tak sem v mé 407 SW vyměnil interiérové žárovky za LEDky a mám problém,že pořád za jízdy nepatrně svítí.při otevření dveří se světla normálně rozsvítí a když zhasnou,tak opět nepatrně svítí a po cca 4 min zhasnou uplně.nevíte někdo čím to může být?

V autě to přesně nevím,ale mám LEDky v osvětlení na baráku připojené na čidlo pohybu a taky pořád nepatrně svítí i když čidlo nesepne.Elektrikář mi to vysvětloval,že tam čidlo propouští nepatrný proud,tak malý že nemá cenu se tím zaobírat.Pro normální žárovku je moc malý a ta se nerozsvítí,ale LEDce stačí málo a hned svítí.Myslím,že to bude něco podobného i v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,tak sem v mé 407 SW vyměnil interiérové žárovky za LEDky a mám problém,že pořád za jízdy nepatrně svítí.při otevření dveří se světla normálně rozsvítí a když zhasnou,tak opět nepatrně svítí a po cca 4 min zhasnou uplně.nevíte někdo čím to může být?

V autě to přesně nevím,ale mám LEDky v osvětlení na baráku připojené na čidlo pohybu a taky pořád nepatrně svítí i když čidlo nesepne.Elektrikář mi to vysvětloval,že tam čidlo propouští nepatrný proud,tak malý že nemá cenu se tím zaobírat.Pro normální žárovku je moc malý a ta se nerozsvítí,ale LEDce stačí málo a hned svítí.Myslím,že to bude něco podobného i v autě.

to mi je jasný ale po chvíly osvětlení zhasne uplně,ale za jízdy svítí pořád a když pak koukám do zrcátka,tak to neni zrovna moc příjemný
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po těch zhruba 4 minutách se ti uspí sítě a už tam žádný proud neteče, proto zhasnou úplně. Za jízdy tam prostě nějaký nepatrný proud teče a tak to trošku svítí. Musel bys použít LED s odporem nebo před ně odpůrek přidat a potom by nesvítily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...