Toudy5587 Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 Tak konecne som sa dockal aj ja svojeho a pežotíku a uz si hovie na dvore [Edited on 20/4/12 19:31 by Toudy5587] Citovat
pkr Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 Krasavec.:super:super Ať slouží a dělá jenom radost. Citovat
Toudy5587 Odesláno 20. duben 2012 Autor Odesláno 20. duben 2012 Dikes vsetkym Ked bude moznost niekde trosku umeleckejsie tak dolozim Citovat
Šalda Odesláno 20. duben 2012 Odesláno 20. duben 2012 V téhle barvě jsem ji ještě neviděl, a nevypadá to vůbec špatně Citovat
zedik Odesláno 21. duben 2012 Odesláno 21. duben 2012 toudy, to je parada, skoro jako ta moje, peknou barvu jsme vybrali jenom ji mas v lepsi dovybave. tak at slouzi. ja uz ji mam necely rok, 40t km najeto bez jedineho problemu, kdyz ovsem nepocitam ty sterace, a byvaly problem s vrzanim odnekud na prave strane, stredni sloupek pri rychlostech nad 170 (v te rychlosti se blbe hleda misto, zvlast kdyz clovek sedi za volantem ), par hmatu a donucovacich prostredku na priblizne misto se s problemem vyporadalo velmi dobre Citovat
Toudy5587 Odesláno 21. duben 2012 Autor Odesláno 21. duben 2012 zedik si mal nejake problemy s vrzanim stieracou? a aky stlpik neviem co myslis.jedinu zavadu ktoru som nasiel a hned mi ju odstranili, bola strasna vola v zapalovacej skrinke.Ten isty problem aky mal skuci.Vymenili srobik a vsetko ok.len to ostrekovanie predneho skla pri 100-130 to strieka na spodok okna.skoda Citovat
chuck11 Odesláno 21. duben 2012 Odesláno 21. duben 2012 parádní kočár jen ta barva je pro mně trochu zvláštní PS.jak se říká:Až budu velkej taky si takový kočár pořídím Citovat
zedik Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 jsem se spatne vyjadril. ty sterace jsem myslel ten ostrik pri vyssich rychlostech a vrzani prostredniho sloupku, tusim, ze se mu rika B sloupek, mezi prednimi a zadnimi dvermi. Citovat
davidekcz Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 Hmm krasavec... Hoď ještě nějaký foto interiéru Citovat
Toudy5587 Odesláno 22. duben 2012 Autor Odesláno 22. duben 2012 Diki chlopi chuck11: ta farba na fotkach to ukazuje trochu zvlastne ale v skutocnosti je to pekne teda mne sa to paci zedik : a ako to odstranuju tu chybu tych stieracou?ten ostrek pri vyssej rychlosti? Díki Citovat
John Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 SW je krásný a mooooc... už vím co si jednou pořídím Citovat
Toudy5587 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 Pridavam este par foto aj s interierom (Sorry za kvalitu je to len mobilom a je uz podvecer ) [Edited on 26/4/12 19:02 by Toudy5587] Citovat
skuci Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 tak střecha je fešná... v tomhle počásku to musí bejt parádička... :-) Citovat
Toudy5587 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 No je to dobre ale nie ked je taketo horko je to ako sklennik ono je to lepsie ked je trochu pod mrakom.ale tak horko som maval aj v mazde a tam ani nebolo stresne okno.Len tu panoramu si uzilu cestujuci a nie vodic co som vacsinou ja Citovat
davidekcz Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 To jo.Panorama je nejlepší pro cestující vzadu, ale tam jsem snad ještě ve svým autě nejel Citovat
tomike Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Gratulujem. Toto bude moje buduce auticko. 508-ma v SW je ozaj nadherna. Citovat
Toudy5587 Odesláno 10. listopad 2012 Autor Odesláno 10. listopad 2012 Take male \"vyrocie\" ked bude time pridam fotky z leta [Edited on 10/11/12 09:38 by Toudy5587] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.