Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

toudy, to je parada, skoro jako ta moje, peknou barvu jsme vybrali :D jenom ji mas v lepsi dovybave. tak at slouzi.

ja uz ji mam necely rok, 40t km najeto bez jedineho problemu, kdyz ovsem nepocitam ty sterace, a byvaly problem s vrzanim odnekud na prave strane, stredni sloupek pri rychlostech nad 170 (v te rychlosti se blbe hleda misto, zvlast kdyz clovek sedi za volantem :myslim), par hmatu a donucovacich prostredku na priblizne misto se s problemem vyporadalo velmi dobre :roker

Odesláno

zedik si mal nejake problemy s vrzanim stieracou? a aky stlpik neviem co myslis.jedinu zavadu ktoru som nasiel a hned mi ju odstranili, bola strasna vola v zapalovacej skrinke.Ten isty problem aky mal skuci.Vymenili srobik a vsetko ok.len to ostrekovanie predneho skla :( pri 100-130 to strieka na spodok okna.skoda

Odesláno

jsem se spatne vyjadril. ty sterace jsem myslel ten ostrik pri vyssich rychlostech a vrzani prostredniho sloupku, tusim, ze se mu rika B sloupek, mezi prednimi a zadnimi dvermi.

Odesláno

Diki chlopi :)

chuck11: ta farba na fotkach to ukazuje trochu zvlastne ale v skutocnosti je to pekne teda mne sa to paci :)

zedik : a ako to odstranuju tu chybu tych stieracou?ten ostrek pri vyssej rychlosti?

Díki

Odesláno

No je to dobre ale nie ked je taketo horko je to ako sklennik :) ono je to lepsie ked je trochu pod mrakom.ale tak horko som maval aj v mazde a tam ani nebolo stresne okno.Len tu panoramu si uzilu cestujuci a nie vodic co som vacsinou ja :D

  • O 3 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...