Aluška Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 Takže, co z toho plyne? Mám to pískání nechat bejt nebo se bát? Citovat
dusan2 Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 Ja to nechavam bejt uz 4 roky a cca 150 tis. km Citovat
Doctor Who Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 Taky mi piskalo a dost hlasite. Tak jsem zkratil interval vymeny oleje a turbo ztichlo. Bud to tomu pomohlo, nebo jsem to prestal vnimat. Ale rozhodne si nepiska tak hlasite jak na zacatku. Citovat
sidonius1 Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 To by cca sedelo. U nas v CV je to 12 200,- s praci turbem vzd.filtrem a olejem. Už se "těším" na 27.4 :-) Snad ta mrcha do té doby nepadne Citovat
straki007 Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 Jj. Myslim ze vydrzi.. Alusko myslim ze by to chtelo nechat poslechnout nekoho.Jak jsem psal.Je piskani a piskani (jakoby dreni)....... Citovat
Aluška Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 U mě to zní jak sanitka , z počátku, co jsem 206 koupila, jsem s tím měla docela problém, protože jsem se pořád rozhlížela, kdeže ty majáky jedou , teď už to nevnímám, jenom když se na to soustředím. Jsem myslela, jestli jste to s Bajzou třeba neřešili, je to 206 po něm a dělal si mu FAP off. Citovat
straki007 Odesláno 22. duben 2015 Odesláno 22. duben 2015 Aha takze 1,6. Tam je to snad nejbeznejsi. A predpokladam ze za studena je to vic. Ne neresil jsem houkani turba.Ale pokud se to bude stupnovat tak si ho vymen,tam je malicke turbo a trpi vic na ulomeni lopatky.Ale nestrasim.Je to pohoda. Pokud budes mit pocit ze mas vic penez tak si ho pro svuj klid nech vymenit (doporucuji proverenou firmu) a s tim i vyplach motoru a vycisteni saciho kose. Citovat
dusan2 Odesláno 23. duben 2015 Odesláno 23. duben 2015 Tiez som sa zo zaciatku stale obzeral odkial ta sanitka ide Citovat
Aluška Odesláno 25. duben 2015 Odesláno 25. duben 2015 Pocit, že bych měla peníze na víc, rozhodně nemám , teď do 206 zahučelo skoro 5tis. za STK a přední brzdy, takže doufám, že turbo ještě vydrží a budu šetřit Citovat
Cyrďák Odesláno 28. duben 2015 Odesláno 28. duben 2015 Tak dáno nové turbo a auto nejezdí. Motor nastartuje ale vzápětí skočí do nouzového režimu a chcípne nemůžou přijít nato čím to je diagnostika nic neukazuje a auto neujede ani 10m.Sem docela nasr.....Jsem nevěděl že je složitý sundat nandat turbo. Citovat
Cyrďák Odesláno 30. duben 2015 Odesláno 30. duben 2015 Tak auto opravené,nakonec to bylo kromě turba váha vzduchu.Divné je že s původním turbem fungovala a z novým ne. Jen jsem se pos.....z ceny.Snad dá auto pokoj. Citovat
straki007 Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 (upraveno) No asi se jim povedlo tu vahu spis vytunit. A asi bych ji resil jinak a ne novou. Nova je za raketu.... A jinak.Kvuli vaze auto neskoci do nouze a nechcipne Upraveno 1. květen 2015 uživatelem straki007 Citovat
Cyrďák Odesláno 4. květen 2015 Odesláno 4. květen 2015 Váha má prý dva dráty a jeden byl špatný ale taky tomu nerozumím proč to nejelo a předtím jo.Hlavně že auto jezdí.Bohužel mám opět spotřebu jak kráva,předtím dělali něco ze softwarem a přestalo to žrát.Je to začarovaný kruh. Citovat
Cyrďák Odesláno 17. říjen 2015 Odesláno 17. říjen 2015 Vymněnila se váha vzduchu,egr ventil a konečně to kleslo viz..odkaz dole spotřeby. Citovat
Raďous007 Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 (upraveno) Zdar pežotaci. stále řeším svou 807 a aby to nebylo málo tak my cca po 10km když jsem vyjel ze servisu po výměně oleje začalo houkat turbo jakoby při dotáčení. tak nevím co a jak sním bude. jinak auto jezdí dobře táhne občas vyskočí disel filter renigen ale to už schaním diag a přemýšlím o fap off. do tedka jen jemně pískalo. 2.2 hdi 94kw Upraveno 8. duben 2016 uživatelem radous007 Citovat
Raďous007 Odesláno 8. duben 2016 Odesláno 8. duben 2016 (upraveno) jak to jako myslíš ? :-) Upraveno 8. duben 2016 uživatelem radous007 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.