bubakkaja Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 Pánové mám menší problém s tv.Mám doma v dětském pokoji telůevizi která má adaptér mimo.Je na 12v 5a.Asi před 2 měsícema mi po zapnutí tv nenaskočil obraz ale jen zvuk.Špatný adaptér,tak jsem sehnal stejný na aukru a po zapojení naskočil i obraz i zvuk.Ale vydržel jen do druhého dne.Vyhořel.Objednal jsem další a když jsem ho teď zapojil tak se strašně zahřívá.Parametry měl stejné jak ten původní ale je to made in China.Ale to byl ten původní určitě taky(už jsem ho zahodil).Můze být teda problém v tv.Koupil jsem tenhle - http://sz.aukro.cz/cnc-cctv-zdroj-12v-60w-5a-vcetne-kabelu-i2236279946.html Citovat
koblih69 Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 Chtělo by to asi změřit odběr, ale tyhle zdroje se opravdu hodně hřejí a po nějaké době se vyboulí elektrolyty a zdroj přestane nabíhat. Po výměně většinou běží. Doporučuju kryt rozloupnout a navrtat do něj díry. Pokud máš dost místa tak spolehlivý je třeba nějaký starý zdroj z PC, těch je všude zadarmo kopec... Citovat
bubakkaja Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 A z toho pc zdroje vynajdu kabel ktery ma 5a? Citovat
koblih69 Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 Ty výstupy jsou v desce zdroje jen paralelně, takže prostě libovolný černý a červený. Mám na mysli starý AT Zdroj. Citovat
kujon106 Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 atx [upravil dne 31.3.12 10:01 od kujon106] Citovat
Péťa Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 U ATX zdroje ale musíš spojit pin 4 a 5, jinak se nerozjede. Ale pozor! Až při připojené zátěži. Citovat
bubakkaja Odesláno 31. březen 2012 Autor Odesláno 31. březen 2012 A hrome to aby si deti pri spusteni tv koukli sem na obrazek a pak zapli .To druhe trafo zatim jede uz 2 den v pohode ale nejde na nem udrzet ruka.Nechci do neho vrtat diry na vetrani abych ho pak mohl vyreklamovat.Jestli odejde asi koupim nejaky znackovy. Citovat
ChouLu Odesláno 6. duben 2012 Odesláno 6. duben 2012 protože tyto zdroje mají ochrany,které hlídají zátěž na jednotlivých větvích a některé ani nenaskočí, pokud nejsou zatíženy, naopak některé mají kontrolu zatížení jen na 5V a když zatížíš 12V větev,tak tam lítá napětí až k 16V... Citovat
f3Rd@ Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 dalsi moznost sehnat zdroj 12V 8A (nebo proste vic nez 5A). Pripadne si ho vyrobit. [upravil dne 7/4/12 23:41 od f3Rd@] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.