f3Rd@ Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 moc hezkej kousek, ale tu rozpernou tyc bych dal do barvy karoserie P.S.: skoda takovy auto nicit jakymkoli tuningem Citovat
jamall406 Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 na vylete rozhledna vrbice:cool: Citovat
jamall406 Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 a ješte ted řešim problem s předníma brzdama neskutečně hvizdaj, a uplně se znich kouři a smrdej nečím spalenym,všiml jsem si že u odvzdušnaku na brzdach je trochu brzdovky muže to mít nějakou souvislost? zkusim nechat vyměnit desky a zkontrolovat brzdiče je to hodně nepřijemny a slyšet to je i na 300m Citovat
rootsky Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Přední, zadní, ppř. Lucas, Brembo? Únik by být neměl, vyřeš ho, očisti a uvidíš co dál, podle mne je slušná šance že to přestane... Citovat
jamall406 Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 přední brembo zkusim dotahnou ten odvzdušnovak a pak zkusim vymenit destičky [upravil dne 23/3/12 18:59 od jamall406] Citovat
chuck11 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 jinak fakt nadherná 406 skvělá barva i kola,tiše závidím;) Citovat
John Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Je dobře,že coupé zůstalo v clubu.. jinak osobně bych ho nijak nekurvil nějakým tuningem atd.. coupé je nejkrásnější v originálu... Citovat
jamall406 Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 chapi nevim kde jste přišly na to že to chci tuningovat to že tam možna dam vyfuk a hudbu do kufru není nic co by ovlivnilo vzhled vozu coupe zustane takovy jaky je mě se to liby v originalu a žadny laminatovy přišery na to rozhodně nepujdou je přes moji mrtvolu:aut jinak v nedeli zkusim dotahnou ty odvzdušnovaky cely to odmastím znova namažu a uvidim. Citovat
John Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 To o tuningu bylo dopředu odemně myšlený aby tě to ani ve snu nenapadlo zabít coupé... Citovat
jamall406 Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 tak to mužeš klidně spat mě to ani nenapadlo o tom přemyšlet:papa Citovat
Y2K Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 s piskanim nespravis nic to je proste tak jedine vymenit kotuce a snad dosticky... ja ked som dal dierovane kotuce EBC a keramicke dosticky EBC to uz nepiskalo PS: To auto mi stale nejak sedi k predoslemu majitelovi, to zas bude si zvykat Citovat
jamall406 Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 piskaní musi přestat na 2.2hdi my taky piskaly a po rozebraní a namazaní uz ne tak doufam že to bude tenhle připad jinak napišu tom406 aby my objednal z UK:) Citovat
chechet Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 kurna, to piskani je pakarna. fakt jsem doufal, ze to je pryc. ale ten smrad a kour... to citis v kabine behem jizdy? a kour jsi spozoroval jak? Citovat
jamall406 Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 chechet:ano smrdí to i v kabině a když jsem zastavil a kouknul co se deje tak od předních kol bílej dym.ale to bude asi ta brzdovka při tom odvzdušnovaní ti asi špatně dotahly ten šroubek. ale jinak to jezdí jak blazen ted pruměr 12.6l/100km ale jel jsem i za 8.5l/100km takže zaleži na noze a chuti:D Citovat
chechet Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 chechet:ano smrdí to i v kabině a když jsem zastavil a kouknul co se deje tak od předních kol bílej dym.ale to bude asi ta brzdovka při tom odvzdušnovaní ti asi špatně dotahly ten šroubek. ale jinak to jezdí jak blazen ted pruměr 12.6l/100km ale jel jsem i za 8.5l/100km takže zaleži na noze a chuti:D cece, tak smrad a dym jsem ja nikdy nezaznamenal... sak jsi s tim jel, brzdil, piskaly, ale nekourily, nesmrdely... nechapu tomu takovou cocku nebo co? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.