Rasl Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Ahoj,budu měnit tlumiče a nemůžu se rozhodnout mezi značkou Kayaba nebo Bilstein B4 plynokapalinové. Čemu by jste dali přednost???Máte nějaké zkušenosti? Díky za každou radu. Citovat
vix Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Já tam mám Kayaby (na kombíku - vzadu) Oběma nic nezkazíš. Otázkou spíše je, o jak moc lepší jsou lepší \"Bilsteiny\" P.S.: Máš Peugeota, užívej si houpavé jízdy Citovat
xpetrix Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 No podobnu dilemu riesim teraz aj ja,predne tlmice.Servis vie zabezpecit KAYABA alebo MONROE.Rozdiel 4€ viac za MONROE. Citovat
Marcel00 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 vec vkusu... kvalitativne su na tom rovnako... ber tie co mozes kupit lacnejsie... Citovat
vix Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Osobně bych šel do Kayaby - hodí se více k francouzúm - Jiank to doopravdy věc názoru a přání každého soudruha. (a cena rozhoduje) Citovat
xpetrix Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Mam sice Taliana s francuzskym motorom,no asi aj ja hlasujem za (EASY:D),vlastne KAYABA Citovat
Rasl Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 Levnější jsou určitě Bilsteny..... Citovat
Sagic Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Já koukal na Aukru na tyhle, slyšel někdo o té značce? http://aukro.cz/tlumice-berlingo-xsara-zx-306-partner-predni-gh-i2220199045.html Citovat
Andreww Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Za pětikilo to určitě bude produkt nejvušší kvality Loni jsem dával Bilstein B4 a nestěžuju Sháněl mi je kámoš a byla u nich velmi zajímavá cena Citovat
Rasl Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 Bilsteiny B4 mám přední za 1230,- a zadní za 1000,- Jestli máš možnost sehnat levnější dej vědět. Citovat
vix Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 A rovnou si to do Hořovic přijeďte vyměnit ! Citovat
koblih69 Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Já koukal na Aukru na tyhle, slyšel někdo o té značce? http://aukro.cz/tlumice-berlingo-xsara-zx-306-partner-predni-gh-i2220199045.html No tohle bych neviděl jako dobrou investici. Okolo 1000 sezeneš třeba Kayba a ty jsou super a hlavně vydrží Citovat
Rasl Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 A rovnou si to do Hořovic přijeďte vyměnit ! To jsou ceny dostupné na netu....... Citovat
vix Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Rasl: Měníš to za ty ceny, nebo ne? Jestli ne, teček si za každou větou udělej kolik chceš - stejně ti to nepomůže. (patří tam tři) Je rozdíl mezi cenou na netu a koncovou. Citovat
Rasl Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 Rasl: Je rozdíl mezi cenou na netu a koncovou. Na tečky se*u.A jakej je rozdíl mezi cenou na netu a koncovou? Citovat
vix Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Rozdíl mezi cenou na netu a koncovou je prostý: net: přijde ti krabice za super cenu + musíš si to u svého mechanika nechat zamontovat. (platíš práci) Koncová cena - tvůj mechanik ti naúčtije díl i práci. ...Co je na tom nepochopitelného? Otázka zněla: Měníš za dané ceny Bilsteiny na autech, nebo to byl jen reklamní výstřel? P.S:Jestli sereš na tečky, plně chápu. Citovat
Rasl Odesláno 24. březen 2012 Autor Odesláno 24. březen 2012 Nejsem prodejce,mechanik ani nic podobného!!! Vlákno jsem zakládal proto,protože chci vědět jak jsou na tom dané značky. Nic jiného v tom nehledej......a mimochodem si myslím,že každý \"poloblb\" si dokáže toto vyměnit sám. Toť vše Citovat
honzasl Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 si dokáže toto vyměnit sám. Otázkou je, na kolik si kdo cení hodinu své práce. Nehledě na to, že doma na heveru to nikdy nebudu mít tak rychle, jako borec v servise a čas jsou taky peníze. Nehledě na to, že kdybych drahé polovičce řekl, že místo společného víkendu budu dva dny ležet pod autem ( a že bych rád, koupil bych si lahváče, pustil rádio...), tak jsem brzy mezi rozvedenými. Aneb: I automechanici musejí něco žrát... [upravil dne 25.3.2012 09:01 od honzasl] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.