seemi Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Zdravím, neměl někdo z Vás stejný problém?? Při přejezdu nerovností mi v levých zadních dveřích strašně \"práskají\" reproduktory, zkoušel jsem připojit jiné jestli ty původní nejsou špatné, ale dělalo to taky..! někdy se dokonce stane, že to zůstane hrčet pořád až do doby dalšího přejezdu nějaké díry.. a tak vymetám jednu díru za druhou ikdyž stáhnu hlasitost, tak to na to nemá vliv a hrčí si to pořád své!! Neví někdo z Vás v čem by mohl být problém?? Díky [upravil dne 18/3/12 06:19 od seemi] Citovat
seemi Odesláno 15. březen 2012 Autor Odesláno 15. březen 2012 Ještě podotknu, že to dělají jen ty jedny dveře.. Citovat
Judes Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Čo tak uvolnené kábliky čo vedú len ku tomu repráku, trebárs pri zosilovači alebo nalomený káblik niekde v prechodke vo dverách. Citovat
Agrafik Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Šáhni pod palubovku u spolujezdce. Je tam zesilovač, pohýbej s konektorama a trochu je zatlač. Citovat
jofo Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Praskanie moze sposobovat aj studenak na koncovom zosilnovaci . Citovat
jofo Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Je to urobene tak ze tie TDAcka co su tam tak pri zapnuti napajania su kratku chvilku v mute rezime kym sa neponabijaju vsetky kondiky. Az za chvilu sa pripoja reproduktory. Ak je niekde studak na napajani, alebo na vystupe toho TDA tak to moze takto praskat na danom koncovom stupni. Citovat
Agrafik Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Zkus co jsem napsal. Práce na pět minut. Akorát musí dolů jeden krycí plast. Pak pohýbat s konektory. Citovat
seemi Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 Ok chlapi, vyzkouším co mi radíte.. ani jsem nevěděl že tam někde zesilovač je:D Zatím Vám díky za rady!! Citovat
visky Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 mě to dělá taky, zatím jsem si nestačil všimnout, ze kterých dveří. přítelkyně z toho už začíná pomalu šílet a leká se Citovat
seemi Odesláno 17. březen 2012 Autor Odesláno 17. březen 2012 Tak jste měli pravdu, bylo to někde u toho zesilovače!! Jen jsem se ho dotknul a zvuk reproduktoru napověděl že jsem správně!! Moc Vám díky:potlesk !!!!!!!!!!!!!!!!! Konec trnutí a čekání na nepříjemný zvuk! Citovat
Agrafik Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 Pěkná blbost, že? Jednoduché a účinné a většinou 100% výsledek Citovat
seemi Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 To teda jo, 2x sundané tapecí, 2x odvrtané repro, a stačilo by 2min. u zesilovače a hotovo.. Příště budeme chytřejší!! Citovat
007majko Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 inač ja mam zosilnovac vzadu v kufri na soferovej strane pod tapacirmi ... 607 r.v 2003 to som akurat dneska troška kufor prečekoval Citovat
Judes Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Asi informácia pre ostatných kde sa zosík nachádza . Citovat
jofo Odesláno 15. červen 2012 Odesláno 15. červen 2012 Od rocniku 2005 je zosik za kaslikom u spolujazdca. Citovat
Guest Robi607 Odesláno 15. červen 2012 Odesláno 15. červen 2012 ešte že si to tu dal, ja som myslel že mi ho vybrali.... vzadu som ho totiž nenašiel....dík [upravil dne 15/6/12 12:06 od Robi607] Citovat
WildPitbull Odesláno 26. srpen 2012 Odesláno 26. srpen 2012 Mám dotaz,mám taky origo zesilovač v kufru a dalo by se na něj ješte něco napojit?třeba basová tuba nebo tak? Citovat
jofo Odesláno 26. srpen 2012 Odesláno 26. srpen 2012 Mozes, ale odporucal by som aktivny sub. ktory ma hi level vstupy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.