Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mierka oleja!


Matuzalem401

Recommended Posts

Víbavu mám už zistenú diki za ochotu !Len ma zaujíma serv/historia.Kazil sa mi fukar na kurení bol tam spečený konektor k motorčeku.To je už vyriešene a teraz mi už asi mesiac svieti v kuse cuvačka.Najprv som myslel že sa niekde dostala voda a primrzlo to ale teraz už nemrzne a stale svieti.Mal som vzadu zasuvku na karavan a prerabali mi ju na naše vlečky potom som raz tahal vlečku a odvtedy to robí.Tak si myslím že je to tam niekde zoskratovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak píšeš, většinou takovýhle problémy dělá právě zásuvka na přívěs, zvlášť když tam něco dělali, takže vysušit a kouknout po kablikach, ale může to být třeba i spínač v převodovce, ale to většinou dělá že nesvítí vůbec, když by se sekl v zapnutym tak by to dělalo to co píšeš, ale je to málo pravděpodobný.....jinak už máš v tom vlákně tvojí historii: http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1384440&aid=95574

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ja mam tiez zlomenu mierku na olej a povedali mi v Peugeot servise ze sa neda len tak kupit nova a zasunut. Vraj ten ulomeny kus zostal tam vo voditku tej mierky a bude tam zavadzat a vybrat sa da iba po demontazi olej.vane atd...

Mna by zaujimalo aka je dlzka tej plastovej casti na mierke.

Motor 1.4/55kw/8ventil-benzin. Vie mi to niekto zmerat kto ma taky motor?

Dakujem vopred.

[upravil dne 11/5/12 19:53 od Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiez zlomenu mierku na olej a povedali mi v Peugeot servise ze sa neda len tak kupit nova a zasunut. Vraj ten ulomeny kus zostal tam vo voditku tej mierky a bude tam zavadzat a vybrat sa da iba po demontazi olej.vane atd...

Mna by zaujimalo aka je dlzka tej plastovej casti na mierke.

Motor 1.4/55kw/8valec-benzin. Vie mi to niekto zmerat kto ma taky motor?

Dakujem vopred.

1.4 a 8 valec? :) skor asi 8 ventil, či? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsi zkoušel koupit novou měrku a zasunout na doraz? ještě se mi nestalo, že by měrka nešla zasunout, ten plastový zbytek zatlačíš do vany,kde ničemu neublíží, ani ho nenasaje čerpadlo (má husté síto)

nakonec měrka je ve vodítku (trubičce),která je zasunutá přes blok do vany motoru a přišroubovaná jedním 6kou šroubkem

P.S. já spíše nechápu, proč ti pitomci pořád vyrábějí měrky se spodní plastovou částí,když musejí mít z celého světa odezvu, že se ty plasty odlamují :grr

[upravil dne 13/5/12 10:25 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsi zkoušel koupit novou měrku a zasunout na doraz? ještě se mi nestalo, že by měrka nešla zasunout, ten plastový zbytek zatlačíš do vany,kde ničemu neublíží, ani ho nenasaje čerpadlo (má husté síto)

nakonec měrka je ve vodítku (trubička),která je zasunutá přes blok do vany motoru a přišroubovaná jedním šroubem

P.S. já spíše nechápu, proč ti pitomci pořád vyrábějí měrky z části plastové,když musejí mít z celého světa odezvu, že se ty plasty odlamují :grr

[upravil dne 12/5/12 10:42 od ozzy56]

Bolo to takto: v origo servise mi chytraci robili kontrolu hladiny oleja a povedali ze mam zlomenu mierku,pritom ju zlomili oni!

Povedali ze novu tam ani nezasuniem preto ze tez zlomeny kus tam zostal vo voditku a vybrat by sa dal len vyp.olej demont.vanu atd. Mam urobenu mierku z oceloveho drotu len neviem presne tu dlzku,preto by mi pomohlo ak by mi niekto dal ten rozmer.

Zatial sa orientujem podla ukazatela na pristrojke.

Novu mierku som tam neskusal nasunut.

[upravil dne 12/5/12 18:10 od Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...