dusan2 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Galaxy :bojim:bojim. A co supacky tie ta nepresvedcili? Citovat
bouki Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Taky se zastanu jako John 2,2Hdi, ten kdo tady uvádí, že je línější něž 2HDi tak rád se nachám přesvědčit. Mám 2,2HDi 125kW a spotřebu 7,7-8,5 (po městě). Citovat
Bigbadjohn Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Bouki, ale to Tvoje biturbo se s tím mým parníkem nedá srovnávat Citovat
Antonius Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Zdravím všetkých ! Konečne sa chystám, že zájdem objednať novú 807 2.0 HDi 100kW vo výbave ACCESS v bielej farbe. Z doplnkovej výbavy sa toho veľa dať nedá - tak len 3.rad - 2 sedadlá (potrebujem min.6 miest) a zadné parkovacie senzory....Zvážil som svoje možnosti a ponuky aj od iných značiek, ale vyšila mi z toho 807-ka ako najrozumnejšie riešenie. Myslíte, že som sa rohodol správne a nebudem ľutovať ??? Mám si niečo podstatné ešte overiť u predajcu ohľadom auta prípadne výbavy ??? Citovat
biondi Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Isto je to dobrá voľba, mám C8,takže viem o com hovorím. Taktiež by som zvážil možnosť kúpiť novú Alhambra od seatu.Má ju brať a je to skvelý voz. Citovat
Antonius Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 No Alhambru som pozeral, ale cenovo je niekde inde ako 807. 807 s 2.0HDi vo výbave Access začína na 22500E a Alhambra s 2.0HDi na 27140E vo výbave Reference čo dosť slabá výbava oproti 807 hoci by mi to možno stačilo a možno by stačil aj 1,4TSI motor čo je asi o 2000 lacnejšie ale aj tak je to veľa - na to nemám - samozrejme mám ponuku aj so zľavou ale aj tak... Citovat
marko306 Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Člen Jooooose kúpil nedávno novú 807, bielu, 2,0HDi. Zatiaľ je spokojný. Novej 807 by som sa nebál v akej koľvek motorizácii. Okrem toho cena a výbava vravia za všetko. Skús si ešte prejsť stránky zahraničných koncesionárov Peugeot a pozrieť tam nejakú predvádzačku. Možno by si za ten peniaz mohol dostať viac. Citovat
Antonius Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Diki Marko - tiež si myslím že nová by mala nejaký čas vydržať - o Jooooseho bielej neveste viem - sledoval som jeho kupovanie od začiatku a veľmi ma to inšpirovalo...čo sa týka tých zahraničných predvádzačiek - skúšal som niečo kukať, ale je to tak, že na SK je základ v cenníku o dosť nižší, takže predvádzačky trebárz v Rakúsku, či Nemecku vyjdú ešte viac ako ja mám ponuku so zľavou no nové - napr. v Nemecku je základná cena 31100E a v rakúsku 29984 u nás 22500. Možno tam majú o kúštik lepšiu výbavu ale cenový rozdiel je tomu podľa mňa neprimeraný. [upravil dne 13/3/12 10:03 od Antonius] Citovat
marko306 Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Choď na www.autoscout24.be alebo fr. Sem tam sa tam utre nejaká predvádzačka 807 v takmer full výbave do tej sumy +/- ako je tu u nás základ. S Jooooosem sme takú našli v BE, ale to už mal zajednanú svoju. Citovat
Jooooose-1 Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Novú ti len odporúčam a dám ti aj kontakt na super predajkyňu 22500 sa dá stále stiahnuť nižšie a zato už nič nové od iného výrobcu nekúpiš Citovat
Antonius Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Vďaka Jooooose už som dával robiť ponuky a najlepšiu mi dali v tej predajni čo ty máš na podložkách pod ŠPZ:cool: ale BA je pre mňa dosť odruky (na opačnom konci republiky ) a tak som presvedčil predajcu tu na východe, aby mi dal podobnú zľavu a nakoniec sa to blíži tej z BA a keď si prirátam minimálne 2x cestu k predajcovi do BA tak je to nastejno - tak to zoberiem od neho - z domu to mám blízko tak 50km...a presne jak hovoríš - inú značku a nové za takú cenu a s takou výbavou - no neexistuje alternatíva ! Citovat
Jooooose-1 Odesláno 13. březen 2012 Odesláno 13. březen 2012 Teším sa na obrázky keď ti ju dovezú Citovat
Antonius Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 Tak som ho bol včera konečne objednať !!! Vybrali sme výbavu ACCESS + 2 samostatné sedadlá do tretieho radu + zadný parkovací asistent a bielu farbu Zostáva už len čakať. Podľa centrály Peugeot-u by mal ísť do výroby pravdepodobne už v apríli a tu by mal byť v máji, no predajca vravel, že netreba mať veľke oči a radšej čakať že to bude o mesiac neskôr - ale tak som s tým rátal - no uvidíme Citovat
Juve Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 Prepojenie Východu so Západom...:papa Teraz už len čakať... Citovat
mates306 Odesláno 21. březen 2012 Autor Odesláno 21. březen 2012 Děkuji všem za informace, ale mám ještě dotaz: Nevím jak v 807-ce hraje hudba a kolik to má repro, ale dotaz je na výbavu s navigací (hranatý budíky) a originál rádio na mp3. Dá se eventuelně rádio vyměnit za jiné a bude fungovat navigace ? ? To samé je i kulatých budíků se slabší navigací ? ? Děkuji za cokoliv Citovat
kveton Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 navigace ti po výměně rádia fungovat nebude, jednotka navigace je v tom rádiu jinak jak hraje a kolik má repro nevím Citovat
Tango C8 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Ja nemám navi ani jednu tedy, ale repráky mám asi 8 A hraje to normálně, pro mně bohatě stačí. Citovat
marko306 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Aj ja mám 8 reprákov. Dva na prístrojovke, dva v predných dverách, dva pod stropným svetlom, a dva vzadu v kufry. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.