Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

sorry že píšu sem..mám too i v inzerci ale nevíte o někom kdo by měl brzdy těch 303 mm nebo kolik to má...? moje 283 jsou na 2,2 hdi dost slabé.popřípadě jestli nejdou třmeny z něčeho jinýho než jen z 406 coupe a ještě otázka..na coupe se dělali v tomhle rozměru jen ty bremba??pomzte mi kluci díky ;)

Odesláno

Psal jsem to nejdřív omylem do inzerce, tak to hodím sem:

Je to průměr 305mm. Má to o trochu pomalejší nástup, tak nezapomeň pořádně zmáčknout pedál, jestli jezdíš ostře nějakou trasu (na LBCku občas testuju auto v Kateřinských zatáčkách a na Ještědu a tam se dá \"narovnat\" zatáčka hodně snadno :D, počítám že máme některé stejné zkušební trasy), tak by tě to mohlo nepříjemně vyškolit. Mám taky hodně těžký předek (V6tku) a přestavěl jsem zase naopak původní Bremba na Lucas co máš ty, mám raději ostřejší nástup i když potom je ten účinek nejspíš menší a tepla se to taky bude zbavovat hůř (okruh)...

Já bych do toho ale určitě šel, ty brzdy vypadají o několik řádů lépe a v kole od 17\"nahoru je to vizuálně skoro nutnost (vůbec v 16\" je to úplně krásně natěsno) a Brembo, to zní... Proto mám Bremba tady až mě Lucas zase přejde (jen pro zajímavost: S nejmenovaným tipem z tuningfora, co se tímhle zabývá a je tam snadno k nalezení, testujeme převrtané 330 z 607my s mými původními 406/Bremby-pokud to bude fungovat tak přejdu na nějaké větší brzdiče nejméně z 607my (inspirací mi je samo tom406 coupe projekt, jen v úspornějším provedení), tady je nutno uvést že nechci nikoho nabádat k hazardu s převrtaným-podloženým kotoučem).

[upravil dne 4/3/12 08:59 od rootsky]

Odesláno

no jde o to že při brždění ze 180 na 50 jsou moje lucasky úplně k ničemu vím že se tak jezdit nemá pro rejpaly ale prostě tyhle malé brzdy se dost rychle zahřejou což mi u těch větších trošku může eliminovat ten čas....jestli je pomalejší nástup tak půjdou i opletené hadice a bude to lepší.navíc tam mám kotouče ate powerdisc s drážkou a můžu říct že to je katastrofa....už jedině ferodo nebo bosch...nebo kdyby měl někdo lepší typ tak sem s ním...ale jen co začne oficiálně jaro a naše dlouho očekávaná letní sezona tak jdou 17tky kola a ty bremba by vypadali mnohem lépe :D

Odesláno

Co sedí jednomu, nemusí vyhovovat dalšímu. Přestavba je jednoduchá a brzdiče Brembo na 406tku jsou poměrně dostupné, i kdyby to nenaplnilo tvoje očekávání, tak to horší nebude a luxusně to vypadá...

Odesláno

No já sem si od těch Bremb sliboval víc:( ve 406 s normálními třmeny mají brzdy dřívější nástup, jdou lehčeji a lépe se dávkují, na Bremba musíš šlápnou větší silou a pak brzdí pěkně, ale snadno už se pak blokujou, když na ně šlápneš jak s obyčejnejma tak toho moc neubrzdíš.....na Bremba to chce cit:D toť můj názor a zkušenost

Odesláno

Osobně mám na svojím coupé pancéřové hadice a supr učinek a podle mě i rychlej nástup,ale je pravda,že na Brembo to chce trošku cit a zvyknout si na ně..a pak to brzdí luxusně a hlavně tolik nevadne jak obyč...

Odesláno

myslim si ze jde taky o to jake zvolis kotouce a hlavne desky jezdil jsem na ferodo brzdach a nic extra potom jsem hodil ATE a uplne jiny kafe ted mam vrtany kotouce zimmerman a budu na to davat EBC Green desky tak uvidime jedna se o brzdy 283mm

Odesláno

no já měl zimmermany na kotoučích 260mm a tam jsem je za pár dní zkroutil ale nevim jestli to nebylo mojí vinou a jestli se nemusí něak zajíždět.pak na 1,8 16V jsem dal brzdy 283 mm a bylo to super ale teď na to těžký HDi bych fakt chtěl něco většího..i tam hodim pancéřové hadice.na všechno si člověk zvykne to mi nevadí ale brzdit to prostě musí a nemyslí si že bych to brembama nějak pokazil

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...