Strejdakopec Odesláno 3. březen 2012 Odesláno 3. březen 2012 sorry že píšu sem..mám too i v inzerci ale nevíte o někom kdo by měl brzdy těch 303 mm nebo kolik to má...? moje 283 jsou na 2,2 hdi dost slabé.popřípadě jestli nejdou třmeny z něčeho jinýho než jen z 406 coupe a ještě otázka..na coupe se dělali v tomhle rozměru jen ty bremba??pomzte mi kluci díky Citovat
Strejdakopec Odesláno 3. březen 2012 Autor Odesláno 3. březen 2012 dík čakome už jsem mu psal sz..zajímavý že jsem tenhle inzerát nenašel Citovat
rootsky Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Psal jsem to nejdřív omylem do inzerce, tak to hodím sem: Je to průměr 305mm. Má to o trochu pomalejší nástup, tak nezapomeň pořádně zmáčknout pedál, jestli jezdíš ostře nějakou trasu (na LBCku občas testuju auto v Kateřinských zatáčkách a na Ještědu a tam se dá \"narovnat\" zatáčka hodně snadno , počítám že máme některé stejné zkušební trasy), tak by tě to mohlo nepříjemně vyškolit. Mám taky hodně těžký předek (V6tku) a přestavěl jsem zase naopak původní Bremba na Lucas co máš ty, mám raději ostřejší nástup i když potom je ten účinek nejspíš menší a tepla se to taky bude zbavovat hůř (okruh)... Já bych do toho ale určitě šel, ty brzdy vypadají o několik řádů lépe a v kole od 17\"nahoru je to vizuálně skoro nutnost (vůbec v 16\" je to úplně krásně natěsno) a Brembo, to zní... Proto mám Bremba tady až mě Lucas zase přejde (jen pro zajímavost: S nejmenovaným tipem z tuningfora, co se tímhle zabývá a je tam snadno k nalezení, testujeme převrtané 330 z 607my s mými původními 406/Bremby-pokud to bude fungovat tak přejdu na nějaké větší brzdiče nejméně z 607my (inspirací mi je samo tom406 coupe projekt, jen v úspornějším provedení), tady je nutno uvést že nechci nikoho nabádat k hazardu s převrtaným-podloženým kotoučem). [upravil dne 4/3/12 08:59 od rootsky] Citovat
Strejdakopec Odesláno 4. březen 2012 Autor Odesláno 4. březen 2012 no jde o to že při brždění ze 180 na 50 jsou moje lucasky úplně k ničemu vím že se tak jezdit nemá pro rejpaly ale prostě tyhle malé brzdy se dost rychle zahřejou což mi u těch větších trošku může eliminovat ten čas....jestli je pomalejší nástup tak půjdou i opletené hadice a bude to lepší.navíc tam mám kotouče ate powerdisc s drážkou a můžu říct že to je katastrofa....už jedině ferodo nebo bosch...nebo kdyby měl někdo lepší typ tak sem s ním...ale jen co začne oficiálně jaro a naše dlouho očekávaná letní sezona tak jdou 17tky kola a ty bremba by vypadali mnohem lépe Citovat
rootsky Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Co sedí jednomu, nemusí vyhovovat dalšímu. Přestavba je jednoduchá a brzdiče Brembo na 406tku jsou poměrně dostupné, i kdyby to nenaplnilo tvoje očekávání, tak to horší nebude a luxusně to vypadá... Citovat
koblih69 Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Osobně bych spíš než o větších brzdičích a kotoučích uvažoval pancéřových hadicích... Citovat
Dančák Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 No já sem si od těch Bremb sliboval víc:( ve 406 s normálními třmeny mají brzdy dřívější nástup, jdou lehčeji a lépe se dávkují, na Bremba musíš šlápnou větší silou a pak brzdí pěkně, ale snadno už se pak blokujou, když na ně šlápneš jak s obyčejnejma tak toho moc neubrzdíš.....na Bremba to chce cit:D toť můj názor a zkušenost Citovat
John Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Osobně mám na svojím coupé pancéřové hadice a supr učinek a podle mě i rychlej nástup,ale je pravda,že na Brembo to chce trošku cit a zvyknout si na ně..a pak to brzdí luxusně a hlavně tolik nevadne jak obyč... Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 myslim si ze jde taky o to jake zvolis kotouce a hlavne desky jezdil jsem na ferodo brzdach a nic extra potom jsem hodil ATE a uplne jiny kafe ted mam vrtany kotouce zimmerman a budu na to davat EBC Green desky tak uvidime jedna se o brzdy 283mm Citovat
John Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 To určitě zaleží hodně na deskách osobně mam brembo kotouče a ferodo DS2000 a supr. Citovat
Strejdakopec Odesláno 4. březen 2012 Autor Odesláno 4. březen 2012 no já měl zimmermany na kotoučích 260mm a tam jsem je za pár dní zkroutil ale nevim jestli to nebylo mojí vinou a jestli se nemusí něak zajíždět.pak na 1,8 16V jsem dal brzdy 283 mm a bylo to super ale teď na to těžký HDi bych fakt chtěl něco většího..i tam hodim pancéřové hadice.na všechno si člověk zvykne to mi nevadí ale brzdit to prostě musí a nemyslí si že bych to brembama nějak pokazil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.