lamancha Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Neznate nahodou? Jedna se o deleni majetku po rozvodu...nastesti ne meho, ale je to z rodiny a chci pomoct. Diky Citovat
kveton Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 v Ostravě neznám, ale ať to udělají pořádně jinak budou u soudu jak doma ... jak já Citovat
elton Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Dělení majetku:myslim Pořádná motorová pila a všechno na půl:D:D:D Citovat
lamancha Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Hadkou, byla uz u dvou, oba tvrdi, ze neni pochyb o tom, ze dostane co bude chtit :-) ale je to tvrzeni jen na zaklade konzultace a chci nekoho kdo to s ni dotahne do konce. Penezma neoplyva, takze bych ji to asi nejak zasponzoroval :-( .... Citovat
kveton Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 to je na prd, to se potáhne a bude je to stát majland Citovat
lamancha Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 no jde o to, aby to nekde ZNALY posoudil a poradil ji co dal, popr. se o to zkusil postarat. Citovat
Czedisonek Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 A co se jí nelíbilo na těch dvou právnících co u nich už byla ? Nebyli dostatečně ZNALÍ ? Nechtěli se toho ujmout? Citovat
lamancha Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 to ZNALY patrilo lidem, kteri tady radi jak to bude drahe, dlouhe, k nicemu atd. cili obecne zname veci :-) Chci ji pomoct konkretne... Prvni - radil skoro zadarmo, za protisluzbu , aby nedoslo k spatne interpretaci = doucovani ditete ... druhy - byla nejaka bezplatna pravni pomoc pro rozvedene Citovat
kveton Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 já mam osobní zkušenost, jsem po rozvodu s dohodama i dokonce majetek rozdělen, ale bejvalka podle dohody neplní, v dohodě je chybička na který se otáčí a dokonce si vymejšlí další věci o který mě obrat, toť moje zkušenost ale práva znalý zrovna nejsem Citovat
Czedisonek Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Aha, takže vřele tedy doporučuji tyto: Jünger, Gocman, Kopřiva, advokátní kancelář 28. října 438/219 709 00 Ostrava-Mariánské Hory Znám je osobně. Až mě bude někdo hájit za vraždu tak to budou oni. Sorry za malou reklamu. Citovat
lamancha Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Diky, jeste pockam jestli se nekde neozve a spojim se s nimi. Ale nedelaji jenom vrazdy, ze ne? Citovat
lamancha Odesláno 27. únor 2012 Autor Odesláno 27. únor 2012 Nikdo dalsi? Zeby pravnici nejezdili ve Peugeotu :-) Citovat
Driver Odesláno 27. únor 2012 Odesláno 27. únor 2012 Diky, jeste pockam jestli se nekde neozve a spojim se s nimi. Ale nedelaji jenom vrazdy, ze ne? I kdyby dělali jenom vraždy tak si kontakt schovej, co ty víš jak rozvod dopadne.... Citovat
lamancha Odesláno 27. únor 2012 Autor Odesláno 27. únor 2012 jsou uz rozvedeni, jenom se nejak nestihli dohodnout ci je co a co kym muze rucit napr. pri hypotece:aut Citovat
Czedisonek Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 neboj se a zavolej jim, jsou šikovní. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.