jozefsv Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 na ua smelo miesali benzin do nafty.kde nie tak ta nafta mrzla tak ci tak,tankoval som tam bezne.vonku aj pri slabsich mrazoch mala ta nafta problem a kristaliky bolo vidno hned. okko je hned za rampou na ubli tam sa najviac tankuje.este som skusal mavex a tnk.bez rozdielu Citovat
Péťa Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Já se na tu biosložku v Polsku ptal někdy před zimou 2010/2011. Prý ji tam v podstatě nedávají celoročně. Oni Poláci si totiž z Bruselu až tolik nedělají těžkou hlavu. Citovat
MilanF1 Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 V a Česku nám z nafty dělají žlutou s***ku . Táta má doma naftu z benziny v kanystru, byla v garáži (železná konstrukce) a dneska tekutá nebyla Citovat
Pinďa Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Tak si přečtěte: Nafta: problém s parafíny Během celého roku tankujeme na čerpacích stanicích vlastně tři rozdílné nafty. Jsou označovány jako „Třída B, D a F“ a neliší se cetanovým číslem, obsahem síry nebo obsahem vody ale obsahem parafinů a obsahem petrolejové frakce, což ovlivňuje filtrovatelnost. Ta je totiž pro zimní provoz naftového vozu naprosto zásadní. Třída B (někdy označována jako letní nafta) je prodávána od jara do podzimu (rafinerie ji expedují mezi 15.4. a 30.9.) a má udávanou filtrovatelnost do 0 oC. Přechodná nafta třídy D má udávanou filtrovatelnost do -10 oC a je expedována od prvního října do poloviny listopadu a pak zase od prvního března do poloviny dubna. Od 1. prosince jsou na našich čerpacích stanicích už prodávány výhradně nafty zimní Třídy F s filtrovatelností do -20 oC, rafinerie ji expedují mezi 16.11. a 28.2. Pumpaři a dodavatelé tak mají 14 dní na plynulý přechod mezi třídami D a F. Všechny aditiva na úpravu zimních vlastností paliva je třeba aplikovat ještě před začátkem vylučování částic parafínu v naftě! Pouze tak lze zajistit maximální účinek na vlastnosti paliva a celý palivový systém i při teplotách pod bodem mrazu. Přidávání přísady až po vyloučení částic parafínu v palivu (se začátkem vylučování při teplotě letní nafty 0 °C a zimní nafty - 6 °C) je bez účinku na zimní vlastnosti nafty! http://www.agat.sk/post/nafta-v-zime-37/ http://www.petrol.cz/magazin/pm012008/produkty1_08.pdf [upravil dne 11/2/12 22:21 od Pinďa] Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 jen takový dotaz...může být nafta i modrá? Já bral od pána naftu ze španělska a ta byla růžová Citovat
automale Odesláno 21. únor 2012 Odesláno 21. únor 2012 tak jeden test zo slovenska a pokuty test paliv Citovat
BV406 Odesláno 21. únor 2012 Odesláno 21. únor 2012 nechci prudit, ale asi byste si meli zjistit neco o bodu zakalu a bodu filtrovatelnosti ... to, ze ta nafta je zakalena jeste neznamena, ze s ni budou problemy ... edit: pinďa, odkazy ... [upravil dne 21/2/12 18:38 od BV406] Citovat
rick Odesláno 21. únor 2012 Odesláno 21. únor 2012 V posledním Světě motorů testujou 10 vzorků nafty od různých benzínek.3 vzorky jsou arktické,bez biosložky.Ten zákal je právě z biosložek.Píšou,že jediná velká benzína Agip prodává celou zimu arktickou,kvůli jiné normě.Zákal u ostatních v pohodě,krystalky jsou tak malý,že ani po 12-ti hodinách nesednou na dno.Zkoušeli to v - 21 st.I tyto krystalky však zacpávají filtr,a u aut bez vyhřívaného filtru nebo bez návratové větve paliva dochází k většímu zanášení.Tolik článek Citovat
BV406 Odesláno 21. únor 2012 Odesláno 21. únor 2012 ruska ropa obsahuje vela siri tzn ze je sucha a nedokaze mazat dostatocne cerpadla a vstreky naopak, vice siry znamena lepsi mazivost ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.