Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Budeme asi na dvě party: Moby + Stibto a já + Jimmy ... sice nepoměr mezi motory, ale budeme si takto rozumět.

Pokud bude sněžit, jsem zvědav na vaši 130 na dálnici ... já se na dálnici (ani na suché) nikam hnát nebudu, klidně tam fláknu pětku a pohoda 90 :roker

Odesláno

tak pokud nebude vylozene chcat / snezit viditelnost NULA tak 90kmh na dalnici faaakt nejedu ;) to se nezlobte

Guest minimaxa
Odesláno

Výmluvy, už jen proto, že tvoji dálničí známku vozím v mojí peněžence :P:P:D

Guest Scratch
Odesláno
v poho to zvladnem , resp zvladnou :D

nevim jak kdo, my jdem lyzovat :D

apropo predsedo, kdyz uz jsme u toho a jedes dopoledna, vyvesis nekde cestou prapory s ukazatelem??? :)

dekujeme

Guest Scratch
Odesláno

Devadesat na suchy dalnici je akorat vstupenka pro pruser.......

cesta je sucha, bude prosolena a protazena :)

Do Bolky se da jet po dalnici super a pak na Jicin je taky silnice bomba, az do Nove Paky, da se to v klidu stihnout kolem 33 minut z Prahy :)

Cestu na Sebetov mi ani nepripominejte, chvilema jsem myslel, ze vytahnu lano a privazu si vas za vejfuk.....

Guest Scratch
Odesláno

ja ji mel, a da se s ni jet rychleji, ale 70 po okresce bylo trochu moc :)

Odesláno

A po dalnici taky nejedu :P nebudu si kupovat nalepku, normalne po dalnicich nejezdim, tak pro me nema smysl... takze jak to tak vidim tuhle konverzaci, tak mozna vsichni vyjedeme spolu ale dojedeme kazdu zvlast :D :D

Odesláno

nene každý zvlášť ne já myslim že se stibtem mame o pianko rychlosti stejny představy:D

a co se týče šebetova, tak jsem taky přemýšlel že někde seženu tažnou tyč a přejmenuju ji na tlačnou:D

Odesláno

Jimmy, klidně pojedeme spolu a jde to i bez dálnice. Dle mapy.cz mi leze (výchozí bod černý most) i dobrá cesta na Poděbrady a pak na Jičín, mělo by to být 131 km a 2:13 času, navíc to po staré poděbradské znám velmi dobře :papa

Neplacené úseky na MB jsou nějaké divné (není to podél dálnice) :myslim

Odesláno

No ja bych to videl tak, ze se sejdeme a na miste se asi domluvi, kdo chce jet kudy.. kud pojedu ja nevim, bud pojedu za milanem nebo se budu navigovat pres gps v mobajlu.

Milane, s tebou pojedu klidne a bez obav.. u tebe vim, ze nebudes zavodit, coz mi vyhovuje :D ja se zase necham jednoduse zlakat a pak bych musel jet taky rychle a to by se nelibilo moji penezence

Guest Scratch
Odesláno
Jimmy, klidně pojedeme spolu a jde to i bez dálnice. Dle mapy.cz mi leze (výchozí bod černý most) i dobrá cesta na Poděbrady a pak na Jičín, mělo by to být 131 km a 2:13 času, navíc to po staré poděbradské znám velmi dobře :papa

Neplacené úseky na MB jsou nějaké divné (není to podél dálnice) :myslim

mrdačka na entou, ale jestli to chces jet, nikdo ti nebrani.... spis tuhle cestu jezdim na masine, kdyz jedu se kochat masinou :)

Guest Scratch
Odesláno

jinak ja vzdy jezdil s bandou, a vzdy se nekdo musel prizpusobit, at se jelo s trilitrama, nebo jsme jeli s trinactistovkama, je to jen o dohode......... takze asi tak..... na sebetov jsem to taky tahnul, tak se domluvte :D

Guest minimaxa
Odesláno
spis tuhle cestu jezdim na masine, kdyz jedu se kochat masinou :)

To už jsi byl hodně unavenej když jsi tuhle větu psal, co? :D

Odesláno
jinak ja vzdy jezdil s bandou, a vzdy se nekdo musel prizpusobit, at se jelo s trilitrama, nebo jsme jeli s trinactistovkama, je to jen o dohode......... takze asi tak..... na sebetov jsem to taky tahnul, tak se domluvte :D

Já už po jistých (x krát omílaných) zkušenostech společně ani náhodou.

Máš pravdu v tom, že by se jezdci v koloně měli sobě navzájem vždycky přizpůsobit (třeba jet podle nejpomalejšího, jede-li ale rozumně), ale když se někdo někomu přizpůsobit nechce, tak mu holt neporučíš. Já bych třeba z 90ky na dálnici taky šílel, ale protože ani nevím, kdy budu mít v práci konec šichty, nemusím naštěstí kolonu vůbec řešit.

P.S.

Stanovení si podmínek typu - pojedu s Vámi v koloně, ale jen, pokud Vy pojede podle mně bez ohledu na většinu nechápu, to snad ať raději dotyční jedou na sraz sólo (a je jedno, zda se jedná o extrémní rychlíky nebo šetřivé pomalíky).

[upravil dne 11/2/2012 10:08 od Medvěd]

Odesláno

Scratch se na krajine kocha masinou .. :D

No ja jdu snad jeste spat,hihi :D

Odesláno

Já netvrdím, že musím jet 90, běžně jezdím 100-110, spíše jsem chtěl podpořit Jimmyho, protože mně se nechce jet 130-150 ... to fakt ne ... a třeba nesnáším výjezd z obce a 300 metrů před koncem obce už se šlape na plyn. :grr

Guest Scratch
Odesláno
spis tuhle cestu jezdim na masine, kdyz jedu se kochat masinou :)

To už jsi byl hodně unavenej když jsi tuhle větu psal, co? :D

nene, jsou tam dobre zatacky a dlouhe prehledne rovinky :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...