Y2K Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 myslis? no skusime...moc sme sa s tym nehrali, slo o ine veci na tej diag teraz ked to kupim potom sa budem hrat len sa bojim aby oprava zas nebola pol ceny auta Citovat
Y2K Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 to si hadam nemyslite ze povolim zo svojich poziadaviek Citovat
janou Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Skus si stiahnut komplet vybavu podla vinka , ci to ovladanie je elektricke. Mozno poistka , pripadne odpojene motorceky.Podla toho co vsetko bolo v aute (vybava) tam zrkadla v elektrike su. Aj ho beries? Citovat
Y2K Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 su su, vybavu mam samozrejme, setko prezrete...a ty vies ze aj to co majitela moc nepotesilo este ho chcem dvihnut ako sme hovorili vcera a potom mu poviem svoju cenu a ked bude suhlasit beriem...sam si videl ako vyzera, tie KM mi az tak nevadia, ide dobre na pocudovanie, diag fajn... co myslis? Citovat
janou Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Mne sa pacila za, mna ano. (hlavne cenovo), ked ho este trochu nalomis Citovat
Y2K Odesláno 31. leden 2012 Autor Odesláno 31. leden 2012 a ked uz Miro povedal ze som prekvapeny, ber ho no to sa neda inak Citovat
janou Odesláno 31. leden 2012 Odesláno 31. leden 2012 Na Mira dam aj ja [upravil dne 31.1.2012 18:15 od janou] Citovat
Y2K Odesláno 13. únor 2012 Autor Odesláno 13. únor 2012 noo...vadi moc ak sa tie spetaky sklopia \"rucne\" akoze nasilu? skusal som to a nevyzera to byt problem tak neviem... lebo sa nevojdem do garaze s nesklopenymi Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 tak diag ukazala ze preruseny obvod co s tym? a este mi nefunguje vyhrievanie spetakov... EDIT: tak ideme na to postupne... Sklapanie spetakov ma na starosti asi iny motorcek ako nastavovanie spetakov... Je tak? Kde najdem poistku ku sklapaniu spetakov? Navod som presiel par krat ale akosi nic [upravil dne 5.3.2012 14:03 od Y2K] Citovat
jofo Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Na sklapanie je iny motorcek ako na nastavovanie. Poistku ti z hlavy nepoviem ale ked zoberies merak tak musis najst vadnu, ak je vobec vadna. Bude istotne vo vnutri pod volantom ak to vobec svoju poistku ma. [upravil dne 5/3/12 19:23 od jofo] Citovat
jofo Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Preruseny vodic to myslim nebude, teda aspon tie co idu cez priechodku do dveri. By bolo divne ze obe strany naraz. Skor by som to videl ze bsi neposle ziaden signal na sklopenie zrkadiel, alebo posle ale ten modul co je vo dverach to nejako zablokuje. Ale neviem ci to ovladanie je zasite v ovladani okien, alebo v pamatovej jednotke na pamat sedadiel, lebo ta tiez ovlada zrkadla. Citovat
jofo Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Ta krabicka co ovlada zrkadla by mala byt pod cislom 32. Aspon si myslim. Uz si fakt nepamatam. Alebo ta ovlada okna? Mal som to rozobrate dost davno tak ti fakt neviem. Ale hadam niekoho este nieco napadne. [upravil dne 5/3/12 19:42 od jofo] Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Zkoušel jsi ty zrcátka povelovat ručně přes diagnostiku? Mělo by to být v jednotce ve dveřích řidiče. Bych se divil, kdyby to tvoje 607 neměla. To snad bylo standardně? Sklápění zrcátek zajišťuje BSI pomocí jednotek ve dveřích. Zrcátka samozřejmě můžeš přiklopit i rukou. Pokud zprovozníš elektrické sklápění, tak se sama přecvaknou do správné pozice. Citovat
Y2K Odesláno 5. březen 2012 Autor Odesláno 5. březen 2012 ale jasnee...rukou idu a povolene su...ale diag vyhodila zavadu na okruhu ze preruseny obvod...proste tam nejde prud a ja neviem zatial preco preto mi to nefunguje...mozno poitka, mozno kabliky, mozno cosi horsie .. ja neviem preto sa pytam skusenejsich Citovat
Agrafik Odesláno 5. březen 2012 Odesláno 5. březen 2012 Obvod kde??? Vzpomeneš si jakou závadu na okruhu? Ostatní věci , které ovládáš ze dveří řidiče jdou, včetně paměti sedaček??? podívám se na schéma. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.