Charlie 1 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 koblih69 ty máš oči jak ostříž,až budu kupovat příště auto tak si pro tebe zajedu!!!:super Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 za prvni rok to v belgii ujelo 60tkm... Citovat
gronholmm Odesláno 15. leden 2012 Autor Odesláno 15. leden 2012 jj teď mi to akorát Martinsk vyjel Citovat
Charlie 1 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 to jsem zvědav co nakonec koupí?jo nafta,nebylo by lepší se podívat po benzínu? Citovat
gronholmm Odesláno 15. leden 2012 Autor Odesláno 15. leden 2012 Tak kilometry nejsou vše, uvidí podle stavu, ale jak psal Koblih tak ta levá zadní část vypadá jako po opravě. Bohužel je to z bBlgie v inzerátu psaná Francie, vypadá to na pěkného cestovatele po majítelích celé Evropy Martinsk: díky za ten VIN Citovat
Martinsk Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 To závisí koľko spraví km za rok. A podľa mňa by bol najlepší dvojliter benzín + LPG. Citovat
Vítek1 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 taky jezdim malo a taky mam naftu a bral bych zase. A obavam se ze 406 bez nejake provedene opravy bude schanet hodne tezce! Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Jo aještě jedna maličkost - spotřeba 5,8 l/100 km u 80-ky BREAKA Leda že ho budeš občas tahat na laně.[/rquote] ja se sedanem 2,2 16V kdyz jedu slusne, jedu za 6,2 s BENZINEM. Jinak kolem 7 litru. No a kdyz jedu jako prase, tak to taky zere jako prase Citovat
Stuchy Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 co tohle: http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/peugeot/406/9424001 cena vyšší ale auto vypadá hezky Citovat
oddie Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 A... Jo aještě jedna maličkost - spotřeba 5,8 l/100 km u 80-ky BREAKA Leda že ho budeš občas tahat na laně. Dlouhodobá spotřeba za celou dobu 5,6, dovolená Švýcarsko/Francie 5,2, mimo dálnice na jednotřídkách bez problémů za 5. Citovat
Gargamell Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 O spotřebě už tu bylo psáno mnoho, takže všichni víme, že se dá jezdit třeba za 5. Ten kousek, co posílá Stuchy vypadá parádně. Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Jo aještě jedna maličkost - spotřeba 5,8 l/100 km u 80-ky BREAKA Leda že ho budeš občas tahat na laně. ja se sedanem 2,2 16V kdyz jedu slusne, jedu za 6,2 s BENZINEM. Jinak kolem 7 litru. No a kdyz jedu jako prase, tak to taky zere jako prase tak to jezdíš 90% dálky ne:myslim:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.