Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak kilometry nejsou vše, uvidí podle stavu, ale jak psal Koblih tak ta levá zadní část vypadá jako po opravě. Bohužel je to z bBlgie v inzerátu psaná Francie, vypadá to na pěkného cestovatele po majítelích celé Evropy :bojim

Martinsk: díky za ten VIN :papa

Guest Scratch
Odesláno

Jo aještě jedna maličkost - spotřeba 5,8 l/100 km u 80-ky BREAKA :myslim Leda že ho budeš občas tahat na laně.[/rquote]

ja se sedanem 2,2 16V kdyz jedu slusne, jedu za 6,2 s BENZINEM.

Jinak kolem 7 litru. No a kdyz jedu jako prase, tak to taky zere jako prase :D

Odesláno
A...

Jo aještě jedna maličkost - spotřeba 5,8 l/100 km u 80-ky BREAKA :myslim Leda že ho budeš občas tahat na laně.

Dlouhodobá spotřeba za celou dobu 5,6, dovolená Švýcarsko/Francie 5,2, mimo dálnice na jednotřídkách bez problémů za 5.

Odesláno
Jo aještě jedna maličkost - spotřeba 5,8 l/100 km u 80-ky BREAKA :myslim Leda že ho budeš občas tahat na laně.

ja se sedanem 2,2 16V kdyz jedu slusne, jedu za 6,2 s BENZINEM.

Jinak kolem 7 litru. No a kdyz jedu jako prase, tak to taky zere jako prase :D

tak to jezdíš 90% dálky ne:myslim:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...