matii Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 Koukám, že Peugeot nabízí v benzínu krom VTi už jen GTi. Že by nebyl zájem o 150k? Citovat
palokalo Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 v slovenskych cennikoch je aj thp aj 2l naftak Citovat
Modzillo Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 zaujímavé, u nás naozaj v ponuke je a nemám informácie, že by bola stopnutá výroba týchto motorov alebo ich predaj... Citovat
petr 308 Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 pouze vti se nabizi pro verzi activ.pro verzi allure je v nabidce pouze thp 156k. Citovat
petr 308 Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 a sportium nabizi jak vti,tak thp.ted jsem koukal na ofi stranky. Citovat
matii Odesláno 12. leden 2012 Autor Odesláno 12. leden 2012 a sportium nabizi jak vti,tak thp.ted jsem koukal na ofi stranky. http://peugeot.cz/katalogy-osobni-308-cenik/ Tak asi koukáme každý jinam Citovat
petr 308 Odesláno 12. leden 2012 Odesláno 12. leden 2012 to mas ale akcni cenik.pokud najedes na konfigurator,tak ti nabidne motory,jak jsem napsal. Citovat
matii Odesláno 13. leden 2012 Autor Odesláno 13. leden 2012 to mas ale akcni cenik.pokud najedes na konfigurator,tak ti nabidne motory,jak jsem napsal. Aha, já jen že to sleduju od doby co jsem koupil auto a vždy byly všechny modely včetně 156THP v akci. Mimochodem koukám na GTi a nestíhám se divit. Kupovat dneska 308 tak je to jasná volba. Citovat
Tano1 Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 No jo Matii máš pravdu ta cena GTi šla od nového roku dolů o asi skoro 30 tisíc. No ještě že tuhle akci neudělali minulý rok v lednu, to by mě urvalo Citovat
petr 308 Odesláno 13. leden 2012 Odesláno 13. leden 2012 dneska je gti levnejsi,nez moje auto....kdyz si v konfiguratoru das motor 156thp,tak ti nakonec nejaka sleva vyjede Citovat
Guest mischko11 Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 sorry za ale kupil niekto z vas sportium vybavu alebo ju videl ? lebo v cenniku je napisana aj dvojita koncovka vyfuku co som zvedavy ako vyzera Citovat
petr 308 Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 jestli to neni stejna koncovka,co ma GTI.tam je taky dvojta Citovat
Guest mischko11 Odesláno 14. leden 2012 Odesláno 14. leden 2012 jasne gti ma dvojitu koncovku ale zasa je to sucast tlmica ,tak nevim a pochybujem ze by tam davali vyfuk s gti ,cize to bude len daka okrasna blbost Citovat
Modzillo Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 Sportium mám v showroome, zajtra to pozriem, dvojitý výfuk som si nevšimol... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 Sportium mám v showroome, zajtra to pozriem, dvojitý výfuk som si nevšimol... jj aj ja chodim okolo nej kazdy den ale koncovku som si nevsimol ale na peugeot stranke pravdaze je Citovat
Modzillo Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 priznávam, že môj zrak nie je bohvieaký, ale ja teda v cenníku nevidím žiadnu 2-koncovku výfuku... či? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 priznávam, že môj zrak nie je bohvieaký, ale ja teda v cenníku nevidím žiadnu 2-koncovku výfuku... či? je to tam napisane v konfiguratore ,a ale ako si povedal udajne zly preklad Citovat
Modzillo Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 konfigurátor nemá žiadnu právnu váhu, dôležitý je cenník a jeho obsah... Citovat
Guest mischko11 Odesláno 15. leden 2012 Odesláno 15. leden 2012 tak potom nevim na co tam je .... ked polovica je klamstvo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.