Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Kdo má pravdu?

Na novinkách psali, že měl řidičák od srpna a ve výše uvedeném článku, že 2 roky. :myslim

Každopádně škoda zmařenýho života a i kdyby byla připoutaná asi by jí to moc podle fotek nepomohlo. :(

[upravil dne 24/12/11 21:17 od Dave_k]

Odesláno

Nechci a nebudu se o vánočních svátcích rozčilovat, proto zde napíšu pouze krátké a výstižné: Kokot zůstane kokotem a pokud ta kočka věděla, že je napitej, tak si za svou předčasnou smrt může z velké části sama. Samozřejmě by opačné skóre po nehodě bylo mnohem spravedlivější, ale takhle aspoň ten ... bude mít hodně dlouho důvod přemýšlet o tom, proč ožralej za volant nepatří.

[upravil dne 24/12/2011 23:44 od Medvěd]

Odesláno

Oou.. tak to me mrzi.... a Medo, sice to co jsi napsal je dost drsny, ale bohuzel s tebou musim souhlasit... kluk bude do konce zivota zit s pocitem, ze zabil svou kamaradku a to musi byt dobrej hnus.. :(

Odesláno
ona byla trošku víc opilá, a on ji měl odvízt domu :( ale to už jsou jenom spekulace, život jí to nevrátí :(

V Ústí nejezdí taxíky?

[upravil dne 24/12/2011 23:45 od Medvěd]

Odesláno

jojo méďo jezdí, ale to už je na jinou debatu :( bohužel už se stalo včera měl další kamarád zase smrtelnou nehodu :(( celej tenhle rok je řiti, už aby byl konec

Odesláno

není to žádným rokem,nebo něčím nadpřirozeným--nehmatným--,je to prostý nedostatek pudu sebezáchovy,takhle příroda funguje v praxi--přírodní výběr...,bohužel smutné je,že se za toto dávají dva roky a po roce se jde domů, přitom to podle mne není žádný nedbalostní tr. čin, ale úmyslné jednání:roker

Odesláno
není to žádným rokem,nebo něčím nadpřirozeným--nehmatným--,je to prostý nedostatek pudu sebezáchovy,takhle příroda funguje v praxi--přírodní výběr...,bohužel smutné je,že se za toto dávají dva roky a po roce se jde domů, přitom to podle mne není žádný nedbalostní tr. čin, ale úmyslné jednání:roker

A hlavně mladými, přeceňováním vlastních zkušeností a praxe v řízení, dále přeceňováním co dokáže auto (ten kus vylisovaného plechu ve kterém jede).

Odesláno

tak ne vždycky za to může ten řidič, v to ul to je jednoznačné, ale předevčírem jel kamarád domu, je to člověk co jezdí opravdu pomalu a bezpečně, a kolem půlnoci na neosvětlenym místě na středové čáře v zatáčce ležel opilí muž :(( ten kamarád defakto za nic nemohl, ale už s tím bude muset žít celý život že zabil :((

Odesláno
ona byla trošku víc opilá, a on ji měl odvízt domu :( ale to už jsou jenom spekulace, život jí to nevrátí :(

V Ústí nejezdí taxíky?

[upravil dne 24/12/2011 23:45 od Medvěd]

Nejhorší ironií je, že její strýc je taxikář. Ta holka byla jedinou dcerou kamarádky mé matky, která nikoho jiného neměla. :fnuk

Ten debil byl tak nachcanej, že nemohli najít zaparkovaný auto

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...