wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 tu holčinu jsem znal ( http://ustecky.denik.cz/nehody/20111222-soch-nehoda-smrt-klise-ledovka.html Citovat
Guest StibTo Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 twl tak to je dost husty ... ... jeste takhle o Vanocich ... Citovat
Dave_k Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 Kdo má pravdu? Na novinkách psali, že měl řidičák od srpna a ve výše uvedeném článku, že 2 roky. Každopádně škoda zmařenýho života a i kdyby byla připoutaná asi by jí to moc podle fotek nepomohlo. [upravil dne 24/12/11 21:17 od Dave_k] Citovat
wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Autor Odesláno 24. prosinec 2011 to nevim, toho pablba sem neznal ( Citovat
Medvěd Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 Nechci a nebudu se o vánočních svátcích rozčilovat, proto zde napíšu pouze krátké a výstižné: Kokot zůstane kokotem a pokud ta kočka věděla, že je napitej, tak si za svou předčasnou smrt může z velké části sama. Samozřejmě by opačné skóre po nehodě bylo mnohem spravedlivější, ale takhle aspoň ten ... bude mít hodně dlouho důvod přemýšlet o tom, proč ožralej za volant nepatří. [upravil dne 24/12/2011 23:44 od Medvěd] Citovat
Jimmy106 Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 Oou.. tak to me mrzi.... a Medo, sice to co jsi napsal je dost drsny, ale bohuzel s tebou musim souhlasit... kluk bude do konce zivota zit s pocitem, ze zabil svou kamaradku a to musi byt dobrej hnus.. Citovat
wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Autor Odesláno 24. prosinec 2011 ona byla trošku víc opilá, a on ji měl odvízt domu ale to už jsou jenom spekulace, život jí to nevrátí Citovat
Medvěd Odesláno 24. prosinec 2011 Odesláno 24. prosinec 2011 ona byla trošku víc opilá, a on ji měl odvízt domu ale to už jsou jenom spekulace, život jí to nevrátí V Ústí nejezdí taxíky? [upravil dne 24/12/2011 23:45 od Medvěd] Citovat
wooody Odesláno 24. prosinec 2011 Autor Odesláno 24. prosinec 2011 jojo méďo jezdí, ale to už je na jinou debatu bohužel už se stalo včera měl další kamarád zase smrtelnou nehodu ( celej tenhle rok je řiti, už aby byl konec Citovat
ozzy56 Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 není to žádným rokem,nebo něčím nadpřirozeným--nehmatným--,je to prostý nedostatek pudu sebezáchovy,takhle příroda funguje v praxi--přírodní výběr...,bohužel smutné je,že se za toto dávají dva roky a po roce se jde domů, přitom to podle mne není žádný nedbalostní tr. čin, ale úmyslné jednání Citovat
Pinďa Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 není to žádným rokem,nebo něčím nadpřirozeným--nehmatným--,je to prostý nedostatek pudu sebezáchovy,takhle příroda funguje v praxi--přírodní výběr...,bohužel smutné je,že se za toto dávají dva roky a po roce se jde domů, přitom to podle mne není žádný nedbalostní tr. čin, ale úmyslné jednání A hlavně mladými, přeceňováním vlastních zkušeností a praxe v řízení, dále přeceňováním co dokáže auto (ten kus vylisovaného plechu ve kterém jede). Citovat
wooody Odesláno 25. prosinec 2011 Autor Odesláno 25. prosinec 2011 tak ne vždycky za to může ten řidič, v to ul to je jednoznačné, ale předevčírem jel kamarád domu, je to člověk co jezdí opravdu pomalu a bezpečně, a kolem půlnoci na neosvětlenym místě na středové čáře v zatáčce ležel opilí muž ( ten kamarád defakto za nic nemohl, ale už s tím bude muset žít celý život že zabil ( Citovat
punkac Odesláno 25. prosinec 2011 Odesláno 25. prosinec 2011 ona byla trošku víc opilá, a on ji měl odvízt domu ale to už jsou jenom spekulace, život jí to nevrátí V Ústí nejezdí taxíky? [upravil dne 24/12/2011 23:45 od Medvěd] Nejhorší ironií je, že její strýc je taxikář. Ta holka byla jedinou dcerou kamarádky mé matky, která nikoho jiného neměla. Ten debil byl tak nachcanej, že nemohli najít zaparkovaný auto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.