sosna69 Odesláno 16. prosinec 2011 Odesláno 16. prosinec 2011 jak se dá odkalit nádrž u405 ky 1.9D dík za rady Citovat
sosna69 Odesláno 16. prosinec 2011 Autor Odesláno 16. prosinec 2011 dík a bez demontáže to nejde? Citovat
crazybiker Odesláno 16. prosinec 2011 Odesláno 16. prosinec 2011 Vyber zadnu sedacku, odmontuj plavak a ak mas taky vysavac,ktory moze sat aj vodu/kvapalinu, tak tam nalej horucu vodu so saponatom vysaj a par krat opakuj, kym to nebude ciste potom ostava demont.... co je horsie... tak by som skusil takto Citovat
sosna69 Odesláno 16. prosinec 2011 Autor Odesláno 16. prosinec 2011 a ta demontáž je složitá nebo zvládnu i já? Citovat
crazybiker Odesláno 16. prosinec 2011 Odesláno 16. prosinec 2011 jj, a hlavne v takomto pocasi... spodok auta,takze bud lezat, alebo ak mas zvyhak..+ stare auticko, takze pocitaj s hrdzavenymi vecami... co potom bud nahradit, alebo nejak inak spravit.... neviem, ale co zvykavam rozoberat, tak mi zvycajne nejdu povolit sroby, tak nakoniec ostava bruska Citovat
švícko87 Odesláno 16. prosinec 2011 Odesláno 16. prosinec 2011 Opravdu bude nejlepší jí demontovat. Potom si do ní nalej trochu saponátu a naházej do ní dvě hrstě matiček,velikost č.10 by měla stačit...a hrkej..a hrkej....a uvdíš,jaké \"obalené\" matky po sléze vysypeš Citovat
P607Olda Odesláno 16. prosinec 2011 Odesláno 16. prosinec 2011 Já jsem to teda zblízka neviděl, tak mi napište, proč by to nešlo: 1. nabrat naftu 2. odmontovat plovák 3. hadici strčit do nádrže, nasát naftu a hadicí přepouštět do níže položené nádoby 4. při tom rejdit nasávajícím koncem a snažit se nasát nečistoty a kal 5. svítit si tam baterkou Auto si postavit šikmo tak, aby jeden roh nádrže byl nejníže. Anebo je nádrž dvojitá? Pamatuju kterési auto mělo dvě nádrže propojené hadicí (???) [upravil dne 16.12.2011 21:29 od P607Olda] Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2011 Odesláno 16. prosinec 2011 Olda: dvojitou nádrž propojenou dole hadicí měly staré škodovky - 105/120 atd. Jinak tím popsaným postupem toho moc nenasaje, to je zbytečná práce. navíc do levé části nádrže se takhle skoro nedostane, dno nádrže není ploché, je tam vybrání pro výfuk. Neuvidí tam v žádném případě, leda kamerou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.