Vítek1 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 ma nekdo napad na nejakou MP3 do 1000kč nejlepe s SD slotem nebo 4gb pamet Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Mrkini na SONY NWZ-B153 4GB je to trochu vejš, ale zase ne tolik, dělá se i v holčičích barvách a rozhodně hraje a vypadá výborně. http://www.home-elektro.cz/mp3-prehravac-sony-nwz-b163f-ruzovy Pokud bys chtěl něco levnějšího tak vcelku zajímavé jsou: http://www.mall.cz/pametove-mp3-mp4-prehravace-4-gb/archos-14-vision-4gb [upravil dne 20/11/11 10:19 od koblih69] Citovat
Marcel00 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 ja navrhujem jednoznacne toto: http://www.adultplaythings.com/products/OhMiBod-Music-Driven-Vibrator.html Citovat
Péťa Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Marcel00: TO nemá chybu, ale neřeší to Vítkův problém, protože TO je jenom příslušenství (zato se dá používat i bez MP3 přehrávače) Citovat
Vítek1 Odesláno 20. listopad 2011 Autor Odesláno 20. listopad 2011 jo to sony je docela zajimave jelikoz mame vyhradni zastoupeni car audio na morave tak bych se mohl i s timhle vejit do tech 1000kč ale ten Archos 14 VISION se me libi vic ale ma zase malou vydrz. jeste jsem narazil na tohle http://www.datart.cz/katalog/MP3-prehravac-EMGETON-CULT-X9-FITNESS-8GB-Green.html nema nekdo zkusenost? edit: vybrator nepotrebujem! jeste by chtela dobrou vydrz baterie a nechce placatej jak je to sony ten archos nezni spatne ale spis tenhle http://www.mall.cz/pametove-mp3-mp4-prehravace/archos-18b-vision-8gb tam uz pisou 18,5 hodin ale nevim jak hraje a jestli to opravdu vydrzi [upravil dne 20/11/11 10:58 od Vítek1] Citovat
Jimmy106 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 S timhle modelem sice zkusenost nemam zadnou, ale asi pred 4lety jsem mel mp3ku tehle znacky za cca 2,5k... zvuk naprosto skvelej.. minimalne ty sluchatka u toho emgetonu jsou skvely, in-ear jsou nejlepsi, ale nemusi sednout kazdemu.. Citovat
Vítek1 Odesláno 20. listopad 2011 Autor Odesláno 20. listopad 2011 no dival jsem se na nejake fora a tak obecne pry emgeton hraje dobre ale ten archos nemuzu nikde najit? Citovat
Vítek1 Odesláno 20. listopad 2011 Autor Odesláno 20. listopad 2011 jo tak jeste nekdo nekde psal ze emgeton ma ovladani na dve veci je nas tu dost tak snad tady nekdo neco ma? Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Emgeton je z tý nejČínštější Číny vybraný to slušný a pojmenovaný po značce, kterou my trochu dříve narození pamatujeme, ale samozřejmě nemá s těmi soušasnými produkty nic společného, jen byla volná. Produkty jsou vybrané celkem dobře, ale po rozdělání je jasné, že kvalita není bůh ví jaká. Neměl jsem toho rozdělaného moc - pár mobilů, MP3, MP4, většinou byl porblém v nějakém vylomeném tlačítku nebo konektoru. Pokud to má častinu tak někdy bývají mizerně přeložené některé výrazy nebo jsou v nich překlepy. Ale není to žádnej průšvih. Nicméně co se týká třeba šumu, nastavení zvuku... tak bych sáhnul po něčem osvědčeném, navíc je slušná pravděpodobnost, že tam budou i slušná sluchátka, která dělají možná víc než samotná přehrávač... Citovat
Vítek1 Odesláno 20. listopad 2011 Autor Odesláno 20. listopad 2011 tak ze v podstate neco jako sencor? ja bych nejradeji tu sonku ale znas zenske. Ten emgeton se ji bude asi libit a ma vydrz 22 hodin Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Přesně tak, Sencor je stejný prodejní model, konec konců pdobných značek je tu XY... On ten Emgeton není průšvih i kdyz v tomhle vzhledu najdeš dalších kopici... docela hezkej byl i tenhle pes Philipes http://www.123mp3.cz/d/philips-gogear-raga-sa3rga04r-4gb/?utm_campaign=feedzbozi&utm_source=zbozi.cz&utm_medium=ppc Citovat
Vítek1 Odesláno 20. listopad 2011 Autor Odesláno 20. listopad 2011 no ten by asi taky sel a urcite bude lepsi nez nejaka Bčkova znacka! Citovat
Vítek1 Odesláno 24. listopad 2011 Autor Odesláno 24. listopad 2011 tak nakonec to dopadlo takto http://www.sony.cz/product/nws-e-series/nwze463p.cew Citovat
koblih69 Odesláno 24. listopad 2011 Odesláno 24. listopad 2011 No vidíš, ten je taky hezky holčičí... Citovat
Vítek1 Odesláno 24. listopad 2011 Autor Odesláno 24. listopad 2011 jojo! ale ten zelenej je hezci Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.