f3Rd@ Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 nevim jak podle GPS, ale podle tachometru jelo moje HDI 215km/h akorat mu chvili trvalo se tam dostat :D Citovat
Durii Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 ja som mal podla tacho 200 bez chipu a s chipom som zatial isiel 210 podla tacho ale este tahalo troska len uz koncila cesta :D inac pneu 225/45 R17 Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 15. listopad 2011 Odesláno 15. listopad 2011 Mě to jede 210 Ale to je asi tim že je po čipu.Můžu točit až do 5 000ot/m A to mám ještě kratší převodovku u 66kw Citovat
oni Odesláno 15. listopad 2011 Autor Odesláno 15. listopad 2011 jeste me pak napadlo, do zrcatka jdou kabely,tak jeden musi byt od zpatecky,tak kdyz ho vyradim z cinnosti,tak by na to zpatecka nemela mit vliv ne? Citovat
Ferry Odesláno 15. listopad 2011 Odesláno 15. listopad 2011 nema to zrcatko nadech do zlute barvy ? Citovat
koblih69 Odesláno 15. listopad 2011 Odesláno 15. listopad 2011 jeste me pak napadlo, do zrcatka jdou kabely,tak jeden musi byt od zpatecky,tak kdyz ho vyradim z cinnosti,tak by na to zpatecka nemela mit vliv ne? Když ten drát přestříhneš tak se změní jen to, že při zařazení zpátečky se nerozjasní. Citovat
oni Odesláno 15. listopad 2011 Autor Odesláno 15. listopad 2011 a o to mi jde, jestli je chyba v ty zpatecce a jakoby to porad visi,ze se zrcadko neztmavi,tak po odpojeni by to melo fungovat,pokud neni zrcadko uplne kaput. ve tme ztejne na tohle zrcadko nikdy necouvam. to ferry: covece to nevim, spis si myslim, ze je normalni. Citovat
Ferry Odesláno 15. listopad 2011 Odesláno 15. listopad 2011 kdyby byla chyba v signalu od zpatecky, musela by ti stale svitit zpateckova svetla, ten signal je totiz stejnych +12V ze spinace na prevodovce, jako jde do svetel spis je proste zrcatko KO, u 406 nic neobvykleho, schvalne se na nej zkus podivat, jestli neni trosku zabarvene dozluta [upravil dne 15/11/11 17:52 od Ferry] Citovat
oni Odesláno 16. listopad 2011 Autor Odesláno 16. listopad 2011 tak asi trochu zazloutly je, jde to blbe poznat,pac jsou uz tonovany okna, ale rekl bych ze nepatrne je. Citovat
Ducatista Odesláno 16. listopad 2011 Odesláno 16. listopad 2011 Chlapi díky za rady Jsem právě pořádně nevěděl, jestli mi funguje, v noci se zdálo tmavší ale mohlo to zkreslovat, ale teď ve dne jsem to vyzkoušel a paráda - jakmile jsem prstem přikryl to čidlo směrem k čelnímu sklu, zrcátko začlo tmavnout a během cca 5 sekund bylo úplně tmavé :) Citovat
jardaz Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Takze, pokud je \"zazloutle\", tak je kaput? tak proto mi taky nefunguje... Citovat
koblih69 Odesláno 20. listopad 2011 Odesláno 20. listopad 2011 Normálně je čiré s velmi lehkým nádechem do modra. Vyteklé je takové lehce zažloutlé a bývají na něm mapy. Citovat
oni Odesláno 22. listopad 2011 Autor Odesláno 22. listopad 2011 jj namodrale asi jako zpetne? to neni vubec, tak to budu muset sehnat nove, tak kdyby nekdo vedel.. Citovat
koblih69 Odesláno 22. listopad 2011 Odesláno 22. listopad 2011 No můžu se na ně podívat, ale musel bys ho poslat. Pokud není vyteklé tak by mohla být ještě šance. [upravil dne 22/11/11 18:34 od koblih69] Citovat
Romííísek Odesláno 22. listopad 2011 Odesláno 22. listopad 2011 já se svým 2,1td ještě za dob lucase ( ) 215 ale taky to hróóózně dlůouho trvalo než jsem to tam vyždímal....teď s boshem tak 200 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.