Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


Guest lubisko207207

Recommended Posts

Zdravim,

Prosim radu: P207, 1,4 HDI, VIN: VF3WC8HZC9T006037, namontoval som packu s tempomatom aj limiterom, nakonfiguroval BSI a ECU EDC, no nenasiel som tam moznost povolit \"regulace rychlosti\", len obmedzovac. Limiter funguje, tempomat nie. Zda sa mi, ze to ma jeden spinac na brzde, nie som si isty, nemam s cim porovnat.Co tomuto autu chyba, aby to fungovalo korektne?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím. Mám Peugoet 207, 1.4 16V 65kW, 2007. VIN číslo je: VF3WCKFUC34052463. Chcel by som si domontovať páčku tempomatu. Vie mi niekto zistiť či je to do môjho auta možné? A nájde sa niekto, najlepšie Prešov a blízke okolie, kto by mi to vedel aktivovať? Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Lovecosob: Tempomat domontován a v DIA aktivován :) Takže vážení, i na 207 1,4 54kW to jde v pohodě domontovat. Akorát se mi stává, že se sám vypne a nejde zapnout. (až po opětovném nastartování) Četl jsem, že by to mohl být vadný brzdový spínač. Máte někdo s tímto zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 5 týdnů později...

@ Lovecosob: Tempomat domontován a v DIA aktivován :) Takže vážení, i na 207 1,4 54kW to jde v pohodě domontovat. Akorát se mi stává, že se sám vypne a nejde zapnout. (až po opětovném nastartování) Četl jsem, že by to mohl být vadný brzdový spínač. Máte někdo s tímto zkušenosti?

jj taky mi to dělalo, vadný brzdový spínač. Po výměně v pořádku... Ještě je tam i spínač na spojce, třeba zkontrolovat i tento...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravím chcel by som Vás poprosiť mohol by mi niekto pozrieť či je možné dorobiť tempomat(prípadne či by aj limiter fungoval) na moju 207? VIN: VF3WCKFUC34238132

Ďakujem

Upraveno uživatelem Mchael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chcel by som Vás poprosiť mohol by mi niekto pozrieť či je možné dorobiť tempomat(prípadne či by aj limiter fungoval) na moju 207? VIN: VF3WCKFUC34238132

Ďakujem

 

Tempomat by měl jít dodělat. Na omezovač bys musel vyměnit plynový pedál. Chtělo by to ale Dia tam bys věděl hned jestli to jde nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Dnes jsem tohle řešil s HonzaZ. Aktivoval vše přes dia. Páčka v dia se jevila v naprostém pořádku,přesto při zkušební jízdě nesepnul. Kabely od tempomatu tam mám. 4 dráty z brzdového spínače taky mám. Poslední věc která HonzuZ napadla bylo na minutku odpojit baterii a ejhle tepmomat naskočil a funguje naprosro bez problémů.

Velké děkuji a slova chvaly na HonzaZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...