Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


Guest lubisko207207

Recommended Posts

Guest lubisko207207

dobry den. mam otazku jestli jde do peugeotu 207 dodelat tempomat mam rok vyroby 2007 trendy a kdiz jo tak kde sezenu packu nejakou bazarovou ma nekdo na prodej? dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
To je velice zajímavá informace. :) Mohl by mi prosím někdo osvětlit, jestli je již z výroby natažená i kabeláž a stačí jen umístit páčku a vyřešit vše diagnostikou ? Mám 207 hdi trendy z roku 2007. Jůůů, to by bylo supr mít tempomat takto jednoduchou cestou :potlesk

heh to si rovno mohol napisat ze mas peugeot a cakaj ze ti niekto pomoze :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Dost dobře nechápu tvou odpověď, ale jestli se tě to nějak dotklo......

co takto sa kuknut k pedalom ? lebo nemas zarucene ze tam mas kablovacku alebo nie , a mozno tam mas aj spinac kedze si neposkytol VIN musis si kuknut sam,ja osobne som mal tam psinac stacilo len zalozit packu a cez diag aktivovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím na to juknout. Myslel jsem, jestli to už někdo nedělal a vysloveně neví zdali to tahle výbava nemá už z výroby. Třeba u megana jsem měl všude kabely, jen se napojit. Pokud je možné, zjistit to i podle VIN VF3WC9HXC33458625 to by byla pecka. Rozebírat to plastové kralovství za volantem mě staví chlupy snad i na zádech :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
Zkusím na to juknout. Myslel jsem, jestli to už někdo nedělal a vysloveně neví zdali to tahle výbava nemá už z výroby. Třeba u megana jsem měl všude kabely, jen se napojit. Pokud je možné, zjistit to i podle VIN VF3WC9HXC33458625 to by byla pecka. Rozebírat to plastové kralovství za volantem mě staví chlupy snad i na zádech :bojim

:D to je nic rozobrat ,a ked to chces kuknut tak dole len izolaciu daj dole co je pri pedaloch ,ale spojk snimac mas a mas aj brzdovy len mas uz ten novsi typ ku ktoremu sa dava aj kablovy zvazok cize by to malo ist

:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...