wooody Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 zdravíčko lidičkové, chtěl bych přeinstalovat win na ntb, už je to taký lenivější, ale když em kouknul za poda na štítek tak už neni moc čitelnej nelepil sem ho já, já ho dávám vždycky na kryt hdd zevnitř..... dá se nějak zjistit v systemu než se do toho pustim?? Citovat
tadom Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 http://www.trinitro.net/Soft/produkey.zip Aha blbej odkaz ten je jen na office, hned přihodím další Tady jsou správné pro 64 i 32 http://www.nirsoft.net/utils/produkey-x64.zip http://www.nirsoft.net/utils/produkey.zip [upravil dne 13/10/11 13:21 od tadom] Citovat
wooody Odesláno 13. říjen 2011 Autor Odesláno 13. říjen 2011 a sakra, to mi trošku nesedí zajímavé... Citovat
Kurt Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 Těch SW na zjištění zkus víc, někdy to opravdu nesedí. Citovat
wojtěch Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 tento počítač pravým vlastnosti a tam to není? Citovat
AnotherOne Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 Nie viditeľne nikde nie je. Najlepšie skúsenosti mám s týmto. ViewKeyXP.exe Citovat
wooody Odesláno 13. říjen 2011 Autor Odesláno 13. říjen 2011 anotherOne: hodí mi to chybu při otevření Citovat
MotoMoto Odesláno 13. říjen 2011 Odesláno 13. říjen 2011 Ono záleží jaký to je COA štítek. Zda od OEM nebo krabicové verze a nebo od výrobce počítače. Nadnárodní výrobci (např.Acer, IBM, HP a pod) mají vlastní řady a tam je nutné se obrátit na jejich distribuci. Jinak je možné požádat o nový COA přímo na stránkách Microsoft. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.